Pridať inzerát

Vodič šofér MKD

Fanda Trans s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Rakúsko, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacVsetko je na dohode a spoločnom kontakte s majiteľom. Dohoda ista! A platí vždy!
  • Termín nástupu: Ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADAJÚ SA ZODPOVEDNÍ ŠOFÉRI MKD DO RODINNEJ FIRMY - NÁSTUP IHNEĎ -
Hľadáme zodpovedných spoľahlivých ľudí ktorích už unavuje meškanie platieb a nekorektnosť vo firmách
S NAMI SA DOHODNETE VŽDY A NÁJDEME SPOLOČNÉ RIEŠENIE NA VŠETKO!Žiadne dve karty!! Žiadne porušovanie pravidiel! Žiadne klamstvá!! Žiadna šikana!!
Príjmeme do zamestnania vodiča kamiónu (C+E)na trasu a hlavne po vzájomnej dohode

SVK - FRA - SVK alebo

Wien -SVK – Wien - TRUCKING alebo

Záskokár 2 tyždne robís 2 týždne voľna podla dohody

Prvidelné a stabilné roboty. Víkendy voľné. Poprípade dalšie LINKY
Výplatný termín k 15 dnu v mesiaci. PODLA DOHODY OSOBNE eu den+ odmeny
Vozidla Scanie/Renault euro 5/6
Sídlo firmy: Galanta
+421917074637 alebo
+421948453359
Meno: Fanda Trans s.r.o.
Telefon: 917074637 alebo +421948453359
E-mail: office@fandatrans.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Sme tu pre Vas! Rodinna firma na trhu ktora prijme a pomoze s kazdym problemom. Staci byt zodpovedny a ferovy.

Adresa spoločnosti

Mierova 1447/47
92401 Galanta