Pridať inzerát

Asistent/ka predaja - FANCY's, OC Retro - Bratislava

Fancy's by Elisabeth Welter, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nevädzová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 EUR/mesiac• bonusy vo forme % podielu z mesačného obratu • zamestnanecké bonusy (narodeniny, vianoce, extra ohodnotenie) • zamestnanecké zľavy na tovar až do -50%, pre rodinu -20%
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme FANCY'S - spoločnosť, ktorá už viac ako 10 rokov úspešne funguje v oblasti módy. V ponuke máme kvalitné portfólio dámskej, pánskej a detskej módy známych značiek ako Mayoral, Top Secret, BROADWAY NYC. Náš multibrand koncept si môžete pozrieť aj na našich stránkach www.fancys.sk alebo sociálnych sieťach pod @fancys.sk. (IG, FB)

Do nášho tímu hľadáme aktívnych, šikovných, tvorivých, vynaliezavých ľudí s pozitívnym prístupom. Obsadzujeme pozíciu asistenta/ky predaja na plný úväzok do našej predajne FANCY's v Bratislave.

Hľadáme dlhodobú spoluprácu a za zamestnancami v našom kolektíve si stojíme. Náš tím je pripravený na novú kolegyňu alebo kolegu, ktorého baví práca s módou, má svoj štýl, je priateľský/á, komunikatívny/a, zodpovedný a precízny vo svojej práci s aktívnym prístupom a pozitívnou energiou. Hľadáme človeka, pre ktorého bude jeho nová práca zároveň aj hobby.

POPIS PRÁCE:
• Zákaznícky servis - kontakt so zákazníkmi, obsluha a predaj tovaru
• Práca s registračnou pokladňou
• Udržiavanie vzhľadu predajne
• Práca s tovarom (čipovanie, oceňovanie, predaj, balenie)

POŽIADAVKY NA ZRUČNOSTI A ZNALOSTI:
• vek nad 18 rokov
• znalosť Slovenského jazyka
• skúsenosti s predajom v predajni - prax výhodou
• spoľahlivosť, dochvílnosť, aktívny prístup k práci
• zmysel a vášeň pre módu a oblečenie - budeme radi ak Vaša práca bude Vaším hobby
• príjemné vystupovanie, prozákaznícky a priateľský prístup
• samostatnosť a flexibilita

FINANČNÉ OHODNOTENIE:

35 hod. plný úväzok: 820 EUR

+ každý mesiac bonusy nad rámec mzdy (% bonus z obratu, v čistom min. +120€)
+ iné zamestnanecké benefity a zľavy na tovar v predajni
+ finančný príspevok na stravovanie

PRACOVNÁ DOBA PRE POZÍCIU:
• práca systémom krátky/dlhý týždeň
• 140 hod. mesačne - plný úväzok
• 10 hod. pracovný čas, v nedeľu 8hod.
• otváracie hodiny prevádzky Po-So: 10:00-20:00, v Ne: 10:00-18:00

• zamestnanecké benefity - zľava 50% na tovar Vašej konfekcie, 20% zľava na tovar pre Vašich blízkych a rodinu
• iné zamestnanecké bonusy nad rámec výplaty (narodeninové prekvapenia, vianočné odmeny, extra odmeny za pracovné výkony..)
• odmeny ku mzde v podobe % podielu z predaja (od +120€)

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlite e-mailom na adresu [email protected]

Telefonicky budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti Fancy's by Elisabeth Welter, s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, móda, fashion, multibrand,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Práca s počítačom - Základy
Orientácia na zákazníka - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti s predajom odevov
• Počítačové znalosti - MS Office (Excel, Word), internet, e-mail
• Zmysel pre módu
• Reprezentatívny vzhľad a komunikačné zručnosti
• Prozákaznícky prístup
• Pozitívny vzťah k deťom

Náš koncept je založený na multibrand základoch, kde si každý nájde to čo potrebuje. Rodičia nájdu pre svoje deti všetko čo potrebujú a zároveň si nájdu pre seba módne a trendy kúsky bez potreby navštíviť inú predajňu. Všetko nájdete u nás na jednom mieste. Zastúpenie značiek je na Slovenskom trhu menej známe, no o to viac sa zákazníkom páčia naše kolekcie, pretože sú jedinečné a nadčasové, aj vďaka využitiu kvalitných materiálov nositeľné viac sezón.