Pridať inzerát

Obchodno - Technický zástupca pre región Západ

FAMUS s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacNástupný mesačný fix 1000 , Finálna výška mzdy závisí od úrovne skúsenosti a dosiahnutých výsledkov. Pri plnení a preplnení plánov ponúkame nadštandardné provízie z predaja.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnych a ambicióznych ľudí, ktorí chcú pracovať, aktívne sa spolupodielať na rozvoji firmy a prichádzajú s nápadmi na zlepšenia.

Čo ťa čaká :
- Aktívna práca s firemnými databázami
- Aktívne telefonovanie potenciálnym klientom/zákazníkom
- Pravidelné reportovanie
- Osobné stretnutia so zákazníkmi
- Získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o súčasných zákazníkov
- Prezentácia našej spoločnosti ( Kongres a Semináre)
- Konzultačná činnosť, technická expertíza
- Spolupráca na stratégiách vlastných úloh, marketingových aktivitách
- Príprava predajnej ponuky a riadenie predaja
- Rast predaja a objednávok, CRM
- Spolupráca pri realizáciach

- Služobné auto
- Služobný mobil
- Notebook
- Možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Raynet CRM - Mierne pokročilý
Adobe Acrobat Reader - Mierne pokročilý
Facebook - Mierne pokročilý
Instagram Business Manager - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- obchodné a komunikačné zručnosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť, samostatnosť, iniciatívnosť
- ochota sa vzdelávať

Spoločnosť sa dlhodobo venuje sanáciám fasád a stavebných systémov, opravami zatepľovacích systémov, špeciálnymi nátermi a prácami vo výškach.