Pridať inzerát

Šofér na doručenie nákupu pre Malinovo

FAMILY-MARKET s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 EUR/hod.Ponúkaný plat: od 6€/hod. (netto) (+ bonusy po obratoch + "tringely") Pracovný čas: 8.00-22.00 (práca na 2 zmeny)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme viacerých šikovných kolegov pre doručovanie nákupu až k Vám DOMOV.
Ak chceš byť obľúbený kuriér vo svojom regióne a spokojný zákazník je pre teba na prvom mieste, neváhaj a pridaj sa k nám:-)
Náplň práce:
Doručovanie objednávok vytvorených cez Náš e-shop vo zverenom regióne:okr. MALINOVO

Poskytneme Našim doručovateľom aj auto, ako aj všetky technické zariadenia (telefón, platobný terminál).
V prípade záujmu poprosíme životopisy zaslať na adresu: info@family-market.sk príp. Nás telefonicky kontaktujte na tel.čísle:
0905673639

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodič

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

šofér

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, samostatnosť

Prevádzkovanie maloobchodných prevádzok s potravinárskym sortimentom

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov