Účastník castingu - komparzista, reklamný herec, fotomodelka, modelka, hostesska, promotérka

Fame Management s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.9.2020
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň.

Chceli by ste vyskúšať šťastie v reklamách, TV, modelingu, fotomodelingu, hostessingu, filmoch,...?

Príďte sa ukázať a zaregistrovať do 1.online talentovo-castingovej agnetúry.
Na veku a postave nám nezáleží, veď v reklamách, filmoch, TV - vystupujú najrôznejšie typy ľudí.
Plus z našej databázy poskytujeme vhodných ľudí aj do modelingu a fotomodelingu.

Termíny registračných castingov s podrobnými informáciami nájdete na:

Registračné castingy slúžia na to, aby ste prešli krátkym pohovorom, nafotili sme si vás a vyplnili ste krátky dotazník.

V mesiaci august sa môžeme stretnúť v mestách:
Bratislava, Nitra, Žilina
V druhej polovici septembra sa na vás tešíme aj v Košiciach.

Za zhotovenie fotografií sa hradí 29 eur, z dôvodu, že dbáme na to, aby fotografie boli dobrej kvality, zhotovené na foto pozadí, fotografie idú na našu internetovú stránku a pošleme vám ich aj na e-mail, pričom ich viete využiť aj na váš akýkoľvek účel (životopis, sociálne siete,..)

Ak sa na registračný casting neviete dostaviť a máte svoje profesionálne fotografie, využite kľudne online registráciu: https://fame.management/zaregistruj-sa/

Po zaregistrovaní sa vám začnú chodiť ponuky do reklám, modelingu, fotomodelingu, fotenia,...

Zverejnené platové podmienky sú orientačné, nakoľko za jedno fotenie môže byť honorár 50 ale aj 500 eur a každá jedna zákazka (umelecký výkon) sú individuálne.

Sledujte nas na sociálnych sieťach pre čerstvé informácie:
IG: https://www.instagram.com/f.a.m.e.management/?hl=sk
FB: https://www.facebook.com/fame.management.official/?epa=SEARCH_BOX

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu!

tím spolupracovníkov Fame Management

Práca v kreatívnom odvetví.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Fame.management sa zamerieva:
- agentúra pre umelcov, vizážistov, stylistov, fotografov,...
- organizovanie kurzov v oblasti make-upu, módy, hair-stylingu, atď.
- organizovanie kurzov v oblasti umenia: herecké, modelingové, moderátorské, atď.
- sprostredkovanie uplatnenia pre modelov, fotomodelov, komparzistov, atď.
A mnoho iného..

Adresa spoločnosti

Vlčie hrdlo 1
821 07 Bratislava - mestská časť Podunajské Bis