Pridať inzerát

Office manager

Fame Management s.r.o.

  • Miesto práce: Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, 821 07 Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 25.8.2020
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

hľadáme Office managera, najlepšie skúsenú, zodpovednú a precíznu pani vo veku 35+/40+ (rokov).

Náplň práce spočíva v organizovaní chodu kancelárie, v komunikácii s klientami.
Naša spoločnosť sa zaoberá organizovaním kurzov v oblasti makeupu, módy, účesov ale rovnako aj sprostredkúva zaujímavé tváre do reklám a modelingu.

Hľadáme kolegyňu/kolegu na plný úväzok, práca na živnosť.
Možné odmeny.

Miesto práce: Refinery gallery, Vlčie hrdlo 1, Bratislava (pracovisko sa môže zmeniť po čase vrámci Bratislavy).

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu!

tím spolupracovníkov Fame Management

Zaujímavé odvetvie reklám, módy a beauty priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť Fame.management sa zamerieva:
- agentúra pre umelcov, vizážistov, stylistov, fotografov,...
- organizovanie kurzov v oblasti make-upu, módy, hair-stylingu, atď.
- organizovanie kurzov v oblasti umenia: herecké, modelingové, moderátorské, atď.
- sprostredkovanie uplatnenia pre modelov, fotomodelov, komparzistov, atď.
A mnoho iného..

Adresa spoločnosti

Vlčie hrdlo 1
821 07 Bratislava - mestská časť Podunajské Bis