Účastník registračného castingu do castingovo-talentovo-modelingovej agentúry

FAME management world s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 5 000 EUR/mesiacVýška honoráru závisí od konkrétneho klienta, ponuky, zákazky, natáčania,...
  • Termín nástupu: 1.7.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

hľadáme nové tváre do modelingu, fotomodelingu, reklám, filmov, TV, na fotenia, instagram,...

Nová sezóna práve začína, rovnako aj počas lockdownom sa v tomto odvetví pracovalo.

Príďte sa zaregistrovať na registračný casting do 1.online castingovo-talento-modelingovej agentúry FAME management.

Posledné týždne sme sprostredkovali tváre na fotenia reklám, do seriálu, natáčania a takisto sa otvárajú voľné miesta aj do modelingu či zahraničných agentúr.

V reklamách, filmoch atď. vystupujú ľudia najrôznejšiehi veku a typu postáv. Preto sú naše brány otvorené aj pre detičky, dôchodcov, tínedžerov, nádejné modelky a fotomodelov, hercov, promotérov atď.

Po takmer roku ideme kvôli vám do Košíc a pripravujeme vám registračný casting dňa: 29.06.2021 (utorok). Prosím zaznačte si teraz dátum castingu, aby ste ho mali po ruke, naozaj nevieme, kedy sa opäť dostaneme ku vám do Košíc.

TERMÍN: 29.06.2021 (utorok)
Príďte kedykoľvek medzi 15:00-18:30 hod. Congress hotel Centrum Košice Južná trieda 2A, 043 23 Košice

Nemusíte sa vopred hlásiť, stačí jednoducho prísť.

Za zhotovenie reg. fotografií sa hradí od 10 eur.
Prosím prečítajte si kompletné informácie na www.Fame.Management - žlté políčko v menu: "Registračné castingy".
Alebo nakopírujte si do vyhľadávača link: https://fame.management/castingy/

V prípade otázok nás kontaktujte na info@fame.management

Tešíme sa na spoluprácu a spoločné úspechy!

S pozdravom a prianím príjemného dňa
tím FAME management

Zaujímavé pracovné odvetvie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

www.Fame.Managememt
Profesionálna agentúra pre uplatnenie ľudí v modelingu, fotomodelingu, reklamách, komparzoch,...

www.Fame.sk
Organizovanie top kurzov z oblasti make-upu, fashion, hair-stylingu. Nové - online kurzy!

Pozrite si naše sociálne siete a pridajte sa ku nám, či ako náš kolega alebo klient.

FB, IG, Tik-Tok, YouTube:
F.a.m.e.management

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Námestie SNP 23
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto