Pridať inzerát

Šéfkuchár vo Falkensteiner Hotel Bratislava ****

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pilárikova 5, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiacZákladná mzda bude stanovená na základe odborných znalostí a skúseností kandidáta, 13. plat
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie pracovných zmien
- Rozdelovať pracovné úlohy kolegom v kuchyni
- Príprava jedál a organizovanie všetkých výrobných procesov spojených s prípravou
- Zodpovednosť za prípravu a kvalitu jedál
- Plánovanie denného menu, sezónneho menu, ponuky jedál v jedálnom lístku
- Objednávanie tovaru, skladová evidencia v systéme Delegate
- Zodpovednosť za hygienu a čistotu na pracovisku a dodržiavanie zásad HACCP
- Participovať na pravidelných poradách a aktívne sa zapájať
- Prinášať nové nápady

- Komplexný onboarding pri nástupe do práce pre plynulý štart
- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- 13. Plat, retention bonus
- Mesačná električenka po nástupe do zamestnania
- Ročná električenka po skúšobnej dobe za zvýhodnenú cenu
- Možnosť využívania hotelového fitness
- Účasť na dianí v dynamickom pracovnom prostredí
- Možnosť ocenenia "Zamestnanec štvrťroka" s finančným ohodnotením
- Kariérne a rozvojové možnosti v rastúcej hotelovej skupine
- Rozmanitý rozsah úloh, priestor na sebarealizáciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Profesionálny a zodpovedný prístup
- Vysoká miera vyťaženosti
- Zmysel pre detail
- Flexibilita

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Reštaurácia Seasons ponúka špeciálny gastronomický zážitok v každom ročnom období. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov