Pridať inzerát

Kuchár do Falkensteiner Hotel & Spa Bad Leonfelden 4*

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Wallseerstraße 10, Bad Leonfelden, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 200 EUR/mesiacZákladná mzda bude stanovená na základe odborných znalostí a skúseností.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chef de Partie - zodpovedá za prípravu a podávanie teplých a studených jedál pre bufety, bankety, a la carte alebo izbovú službu. Profesionálna kontrola dodaného tovaru a efektívne spracovanie. Pracovný čas je 45 hodín týždenne, ponúkaná mzda je od 2200 eur brutto

Zabezpečené ubytovanie
Zaškolenie pre plynulý štart do zamestnania
Kariérne a rozvojové príležitosti v rastúcej skupine hotelov
Príležitosti na spolutvorbu v dynamickom pracovnom prostredí
Dovolenka v hoteloch Falkensteiner za atraktívnych podmienok
Pružná pracovná doba
Strava zadarmo

Zašlite nám životopis výhradne v nemeckom/ anglickom jazyku. Ďakujeme vopred za záujem, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár / čašník

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Preukázané profesionálne skúsenosti v hotelierstve / stravovacom priemysle
Veľmi dobrá hovorová nemčina, akýkoľvek iný jazyk je výhodou
Organizačné schopnosti, tímová práca
Vysoký servis a orientácia na kvalitu

Hotel Falkensteiner Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Reštaurácia Seasons ponúka špeciálny gastronomický zážitok v každom ročnom období. Trendový Bar Gold s oddeleným cigarovým salónikom pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pilárikova 5
81103 Bratislava