Sous Chef, Commis & Chef de Partie pre Falkensteiner Club Funimation Katschberg****

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Katschberghöhe 20, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 150 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Falkensteiner hotela Katchberg hľadáme skúsených kuchárov na pozíciu
Commis & Chef de Partie a kolegu s vedúcimi schopnosťami na pozíciu Sous-Chef.

Na pozícii ‍‍ Commis & Chef de Partie budete zodpovedať za prípravu jedál podľa pokynov šéfkuchára, kontrolu dodaného tovaru a jeho efektívne spracovanie, správne zaobchádzanie s potravinami a pracovnými materiálmi, dodržiavanie hygienických a bezpečnostných noriem a dodržiavanie HACCP v kuchyni. Ponúkaná hrubá mzda je ✅2150 eur.

Na pozícii‍ Sous-Chef budete zodpovedať za prípravu vysokokvalitnej ponuky à la carte a bufetu, za plynulý operačný proces v oblasti zodpovednosti, kontrolu dodaného tovaru a efektívne plánovanie a zorganizovanie práce v príslušných oblastiach. Budete zodpovedný za dodržiavanie pokynov HACCP v kuchyni. Ponúkaná hrubá mzda je ✅2450 eur.

- vynikajúca pracovná atmosféra
- ubytovanie a strava zdarma
- využívanie hotelového SPA a fitness centra
- 50% zľava na služby F&B
- zaškolenie pre plynulý štart v práci
- kariérne a rozvojové príležitosti v rastúcej hotelovej skupine
- ubytovanie vo Falkensteiner hoteloch za výhodné ceny

Ak sme vo Vás vzbudili záujem, pošlite nám svoj životopis v nemeckom/anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za záujem, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

0

- dobrá znalosť nemčiny alebo angličtiny
- dôkladná znalosť o potravinách a výrobkoch
- vysoká orientácia na kvalitu
- výborná komunikácia, tímový hráč

Hotel Falkensteiner Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Reštaurácia Seasons ponúka špeciálny gastronomický zážitok v každom ročnom období. Trendový Bar Gold s oddeleným cigarovým salónikom pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pilárikova 5
81103 Bratislava

Kontakt