Pridať inzerát

Hľadáme Cukrára do Falkensteiner Hotel Bad Leonfelden

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Wallseerstraße 10, Bad Leonfelden, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 500 EUR/mesiacZákladná mzda bude stanovená na základe odborných znalostí a skúseností.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovedný za prípravu cukrárenských výrobkov, za plánovanie a zorganizovanie práce v príslušných oblastiach a za efektívne spracovanie dodaného tovaru.

- zaškolenie v práci pre plynulý štart
- možnosť kariérneho rozvoja v rastúcej hotelovej skupine
- dovolenka v hoteloch Falkensteiner za veľmi atraktívnych podmienok

Zašlite nám životopis výhradne v nemeckom/ anglickom jazyku. Pracovná zmluva bude uzatvorená priamo s hotelom Falkensteiner Hotel Bad Leonfelden. Ďakujeme vopred za záujem, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Absolvované odborné vzdelanie ako kuchár alebo cukrár
Veľmi dobrá znalosť nemčiny alebo angličtiny
Dôkladné znalosti o potravinách a výrobkoch
Vysoký servis a kvalitná orientácia
Vynikajúca komunikácia a tímový hráč
Tímový hráč

Hotel Falkensteiner Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Reštaurácia Seasons ponúka špeciálny gastronomický zážitok v každom ročnom období. Trendový Bar Gold s oddeleným cigarovým salónikom pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pilárikova 5
81103 Bratislava