Pridať inzerát

Reservation Clerk vo Falkensteiner Hotel Bratislava ****

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pilárikova 5, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac13. plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste pracovať pre rodinný podnik a dynamickú hotelovú sieť s viac ako 30 Falkensteiner Hotels & Residences v Európe? Uprednostnili by ste pocit 'Welcome home' namiesto sterilného pracovného prostredia? Chceli by ste sa aktívne podieľať na úspechu, nie len držať krok? Chceli by ste nastaviť svoje predstavy vysoko namiesto stagnovania? Potom ste na správnom mieste vo Falkensteiner Hotels & Residences!

Staňte sa súčasťou nášho regionálneho rezervačného oddelenia, kde dostanete našu podporu a kvalitné školenia Falkensteiner Academy a spravovanie rezervácií pre 3 hotely – Falkensteiner Hotel Bratislava, Falkensteiner Hotel Maria Prag a Falkensteiner Hotel Mariánske Lázne sa pre Vás stane každodennou radosťou.

Hľadáme kolegu na pozíciu Reservation Clerk do nášho tímu.
Ako Reservation Clerk ste zodpovedný za vybavovanie a prijímanie individuálnych aj skupinových rezervácií 3 hotelov – Falkensteiner Hotel Bratislava, Falkensteiner Hotel Maria Prag, Falkensteiner Hotel Mariánske Lázne. Budete zodpovedný za správne zadávanie rezervácií do hotelového rezervačného systému.

Ak dokážete bez akýchkoľvek problémov komunikovať v anglickom jazyku, vyznačujete sa priateľskou povahou, milým a ústretovým správaním s orientáciou na zákazníka, viete pohotovo reagovať na požiadavky klienta, tak hľadáme práve Vás!

Váš rozsah úloh zahŕňa aj:
• Prijímanie a vybavovanie individuálnych a skupinových rezervácií ubytovania e-mailom, telefónom, cez centrálny rezervačný systém
• Každodenná práca s rezervačným systémom, nahadzovanie rezervácií, ich kontrola, neustále aktualizovanie informácií
• Komunikácia s recepciou a obchodným oddelením
• Komunikácia s rezervačným oddelením hotelovej siete

Ponúkame Vám:
- Komplexný onboarding pri nástupe do práce pre plynulý štart
- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- 13. plat - retention bonus
- Ročná električenka po skúšobnej dobe za zvýhodnenú cenu
- Možnosť využívania hotelového fitness
- Obed na pracovisku za menej ako 1 euro
- Prácu v priateľskom kolektíve v medzinárodnom prostredí
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Účasť na dianí v dynamickom pracovnom prostredí
- Zaujímavé ceny pre najlepších zamestnancov hotela
- Kariérne a rozvojové možnosti v rastúcej hotelovej skupine
- Rozmanitý rozsah úloh, priestor na sebarealizáciu

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše žiadosti a životopis o zamestnanie s fotkou v slovenskom a anglickom jazyku.

Pre prípad, že nezodpovedáte tomuto profilu vo všetkých bodoch a zaujala Vás naša ponuka stať sa členom nášho tímu, neváhajte nám poslať Vaše podklady k žiadosti o zamestnanie a predstavu o Vašom povolaní. Náš team sa teší na každú žiadosť o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Váš profil:
• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Výhodou je prax v hotelierstve
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti
• Orientácia na zákazníka, starostlivosť, zdvorilosť
• Priateľské vystupovanie
• Dobrá znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou
• Dobré počítačové znalosti
• Prax na podobnej pracovnej pozícii výhodou

Hotel Falkensteiner Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Reštaurácia Seasons ponúka špeciálny gastronomický zážitok v každom ročnom období. Trendový Bar Gold s oddeleným cigarovým salónikom pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pilárikova 5
811 03 Bratislava

Kontakt