Pridať inzerát

Asistent/ka generálneho manažéra

FALKE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Svit
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od skúseností kandidáta. K mzde patrí aj ročný bonus pri splnení cieľov do výšky 800€.
  • Termín nástupu: 10.8.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme flexibilného a zodpovedného kolegu/kolegynku, ktorý si vie zariadiť čas aj prácu.

Ak ste organizačný typ, máte radi čísla, tabuľky, reporty a kalendár je Váš najlepší priateľ, tak sa nám prosím ozvite!

Vašou náplňou práce bude:
- Komplexná asistencia manažmentu a určeným nadriadeným pracovníkom
- Príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania.
- Organizovanie obchodných a osobných stretnutí nadriadeného.
- Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných
náleži-tostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest.
- Práca s pokladňou a hotovosťou.
- Vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní.
- Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
- Nahrávanie a evidencia došlých faktúr pre finančné oddelenie v centrále.
- Spracovanie a distribúcia došlej a odoslanej pošty.
- Update, vytváranie požadovaných reportov a kontrolných tabuliek.
- Prípadné tlmočenie a preklady dokumentov a e-mailov.

- Práca na hlavný pracovný pomer.
- Ročný bonus vo výške.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Finančná odmena ku Dňu žien.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich
zamestnancov.
- Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné
programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš.
- Voľné víkendy a sviatky.
- Pokojné pracovné prostredie.
- Nástup je možný kedykoľvek.

Ak hľadáte part time job, FALKE pozícia Asistent/ka generálneho manažéra je správnou voľbou. Sme flexibilní, máme dobrý a zohratý tím. Napíšte nám svoj životopis a radi sa s Vami stretneme.

Podmienkou je plynulá znalosť anglického jazyka a veľkou výhodou sú skúsenosti s prácou v HUMANE! Ak ste pracovali vo výrobnej spoločnosti máte ďalší dôvod, prečo nám napísať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2022 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Manažment, Obchodná akadémia...

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Administratíva, obchod...

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- precíznosť a presnosť
- časový manažment - sebaorganizovanosť
- logické myslenie
- zmysel pre poriadok
- flexibilita
- diskrétnosť

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Po zmene portfólia výroby sa spoločnosť FALKE stala popredným výrobcom prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek FALKE vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek FALKE, Burlington a Esprit.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov