Pridať inzerát

Skladník v Nemecku /Operátor výroby na Slovensku

FALKE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Svit
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,55 - 9,6 EUR/hod.Hodinová mzda pre prácu vo FALKE KGaA Nemecko je 9,60€/hod brutto + stravné a prípadné príplatky ako lokálni zamestnanci. Hodinová mzda pre prácu vo FALKE Slovakia je 3,55€- 4,25€/hod. brutto + variabilná zložka a príplatky za nočnú prácu spolu do 800€ brutto.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upleť si svoju budúcnosť s FALKE!

Náš tím hľadá šikovného kolegu, ktorého práca vo výrobe baví. Ponúkame vám novú zaujímavú a perspektívnu pracovnú pozíciu v nemeckej spoločnosti s viac ako 150 ročnou rodinnou tradíciou s perspektívnymi sociálnymi a pracovnými garanciami v regióne.

Pracovná pozícia je kumulovaná a rozdelená do dvoch oblastí:
1. Práca v sklade FALE KGaA Nemecko v intervaloch podľa rozpisu na 3 mesiace (cca každý 2. týždeň)
2. Práca vo výrobe FALKE Slovakia na operáciách podľa zručností - lepenie výrobkov, zošívanie častí výrobkov a iné.

Práca je na 3-zmennú prevádzku (týždeň ráno, týždeň poobede, týždeň v noci), preto sa vyžaduje dobrý zdravotný stav.

- Výkonnostný bonus do výšky 25%.
- Dochádzkový bonus.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Stravné lístky za každý pracovný deň.
- Neustály proces vzdelávania na danej pozícii.
- Flexibilita prác.
- Práca na hlavný pracovný pomer.
- Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom pracovnom prostredí.
- Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením trénera.
- Príspevok na čerstvú varenú stravu do závodnej jedálne.
- Možnosť výberu stravné lístky - lístky do jedálne.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.
- Nástup je možný kedykoľvek.

Prosíme, aby ste na túto ponuku reagovali, len ak máte skutočný záujem.
Uprednosťňovaní sú uchádzači so znalosťou anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni dorozumenia sa.

Pre potvrdenie na úrad práce, nás prosím kontaktujte priamo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba, textil a i.

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Tablet - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

operátor výroby, skladník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť
- zodpovednosť
- technické myslenie

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Po zmene portfólia výroby sa spoločnosť FALKE stala popredným výrobcom prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek FALKE vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek FALKE, Burlington a Esprit.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FALKE Slovakia s. r. o.
Mierová 1
059 21 Svit