Pridať inzerát

Mechanik - čistenie pletiarenských strojov

FALKE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mierová 1, 059 21 Svit
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,95 EUR/hod.Spolu mzda mesačne až do 930€ vrátane variabilnej zložky.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upleť si svoju budúcnosť s FALKE!

Náš tím hľadá šikovného kolegu, ktorého práca na údržbe strojov a zariadení je aj koníčkom. Ponúkame vám novú zaujímavú a perspektívnu pracovnú pozíciu v nemeckej spoločnosti s viac ako 150 ročnou rodinnou tradíciou s perspektívnymi sociálnymi a pracovnými garanciami v regióne.

Náplň práce:
- Údržba - čistenie, mazanie pletacích strojov aj elekronických častí.

Práca je v jednozmennej prevádzke.

- Výkonnostný bonus do výšky 25%.
- Dochádzkový bonus.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Stravné lístky za každý pracovný deň.
- Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom pracovnom prostredí.
- Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Príspevok na čerstvú varenú stravu do závodnej jedálne.
- Stravné lístky.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.

Prosíme, aby ste na túto ponuku reagovali, len ak máte skutočný záujem.

Pre potvrdenie na úrad práce, nás prosím kontaktujte priamo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Počet rokov praxe

1

- prax pri údržbe elektronických, ako aj poloautomatických strojov, prístrojov a zariadení VÝHODOU!
- samostatnosť
- manuálna zručnosť

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Po zmene portfólia výroby sa spoločnosť FALKE stala popredným výrobcom prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek FALKE vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek FALKE, Burlington a Esprit.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov