Pridať inzerát

Personálny náborár

FALKE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mierová 1, Svit
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame vám zaujímavú pracovnú pozíciu v stabilnej nemeckej spoločnosti!
Do nášho HR tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na celý alebo skrátený úväzok na dobu určitú do 12 mesiacov.

Vašou náplňou práce bude:
- Aktivity personálneho marketingu podporujúce efektívny nábor nových zamestnancov (reklama, výstavy, web, letáky, nástenky, sociálne siete, duálne vzdelávanie...).
- Evidovanie záznamov o uchádzačoch o prácu.
- Vedenie vstupných telefonických pohovorov s cieľom identifikovať a vyradiť nevyhovujúcich uchádzačov pre danú pozíciu.
- Pozývanie vyhovujúcich uchádzačov na pohovor.
- Vedenie pracovných pohovorov s uchádzačmi, informovanie sa na predchádzajúcu prax, očakávaný plat a pod.
- Testovanie jazykových znalostí, schopností a zručností prostredníctvom simulovaných rozhovorov, testov a pod.
- Pravidelné monitorovanie uchádzačov o zamestnanie prostredníctvom pracovných portálov, sledovanie aktuálne dopytovaných pracovných pozícií na trhu.
- Spolupráca s externými personálnymi agentúrami (nábori zo zahraničia).

Benefity FALKE Slovakia:

- Práca na hlavný pracovný pomer - polovičný pracovný úväzok.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Finančná odmena ku Dňu žien.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš.

Pracovný pomer je na dobu určitú 12 mesiacov. Pracovný čas je 8,5 hod. resp. dohodou.

Pre výkon pozície je výhodou prax s náborom vo výrobnej spoločnosti.

Ďakujeme za Váš životopis s fotkou.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, Psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Human - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Personalista, Náborár vo výrobnej spoločnosti

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť
- schopnosť pracovať na viacerých úlohách naraz
- tímovosť
- schopnosť empatie
- rýchle pracovné tempo :)

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Po zmene portfólia výroby sa spoločnosť FALKE stala popredným výrobcom prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek FALKE vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek FALKE, Burlington a Esprit.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov