Pridať inzerát

Supervízor údržby

FALKE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mierová 1, Svit
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacKonečná mzda bude dohodnutá podľa seniority kandidáta. K základnému platu je vyplácaná aj ročná cieľová odmena.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebojíte sa zmien? Viete zastaralé pretvárať na nové a fungujúce? Viete si budovať dobré vzťahy? Máte túžbu inovovať a posúvať sa neustále dopredu?

Náš tím hľadá šikovného kolegu, ktorého práca na údržbe strojov a zariadení je aj koníčkom. Ponúkame vám novú zaujímavú a perspektívnu pracovnú pozíciu v nemeckej spoločnosti s viac ako 150 ročnou rodinnou tradíciou s perspektívnymi sociálnymi a pracovnými garanciami v regióne.

Pracovná náplň:
- Spolu s tímom mechanikov budete usmerňovať montovanie, demontovanie a zapájanie výrobných strojov a zariadení.
- Budete navrhovať a riadi vykonávanie opráv a údržbu výrobných strojov a zariadení.
- Analyzovať príčiny prestojov a prijíma opatrenia na ich eliminovanie.
- Podieľať sa na výbere a rozhoduje o čo najlepšom rozmiestnení technologického vybavenia v priestoroch závodu tak, aby sa dosiahla čo najväčšia efektivita výroby.
- Pri zmenách sa budete podieľať na plánovaní požiadaviek na personál, výrobný čas a náklady.
- Aktualizovať výrobnú dokumentáciu a pracovné postupy v prípade zmeny výrobného procesu.
- Pripravovať pracovné štandardy, výrobné a procesné označenia...
- Realizovať audity 5S.
- Riadiť tím mechanikov a údržbára.
- Zavádzať nástroje na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, Kaizen, Lean a pod.).

- Ročné odmeny.
- Dochádzkový bonus.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Stravné lístky za každý pracovný deň.
- Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom pracovnom prostredí.
- Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Príspevok na čerstvú varenú stravu do závodnej jedálne.
- Stravné lístky.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.

Prosíme, aby ste na túto ponuku reagovali, len ak spĺňate uvedené požiadavky pracovného miesta. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, procesné inžinierstvo, výroba...

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Požadujeme elektrotechnickú spôsobiloť podľa §22.
- Podľa §23 výhodou!
- Skúsenosti s umiestňovaním a premiestňovaním výrobných zariadení a strojov.
- Práca vo výrobe v riadení procesov min. 2 roky.
- Skúsenosti s riadením údržby/mechanikov min. 1 rok.
- Skúsenosti so zavádzaním LEAN výhodou.

Osobnostné predpoklady:
- Technické myslenie
- Analytické myslenie
- Organizačná schopnosť
- Schopnosť riešiť problémy
- Schopnosť zavádzať zmeny
- Komunikatívnosť
- Lojálnosť
- Záľuba vo vlastnej práci
- Flexibilita
- Otvorenosť

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Po zmene portfólia výroby sa spoločnosť FALKE stala popredným výrobcom prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek FALKE vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek FALKE, Burlington a Esprit.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov