Pridať inzerát

Operátor skladu

FALKE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mierová 1, 059 21 Svit
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,95 EUR/hod.Spolu až do 1 100€ brutto mesačne - vrátane prípatkov za zmeny, variabilnej zložky a dochádzkového bonusu.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upleť si svoju budúcnosť s FALKE!

Náš tím hľadá šikovného kolegu, ktorého práca v pohybe so zmyslom pre poriadok je prioritou. Ponúkame vám novú zaujímavú a perspektívnu pracovnú pozíciu v nemeckej spoločnosti s viac ako 120 ročnou rodinnou tradíciou s perspektívnymi sociálnymi a pracovnými garanciami v regióne.

Náplň práce:
- Prijímanie, vydávanie, vychystávanie materiálových a tovarových zásob do skladu - priadze a hotové textilné výrobky.
- Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
- Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
- Vedenie evidencie skladových zásob.
- Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.
- Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt.
- Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Uvedená práca je na 4 zmennú prevádzku 7,5 hod. zmeny (2 dni ráno, 2 dni poobede, 2 dni v noci, 2 dni voľno).

- Výkonnostný bonus do výšky 25%.
- Dochádzkový bonus.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Stravné lístky za každý pracovný deň.
- Možnosť zaškolenia v dodávateľských spoločnostiach v Taliansku.
- Flexibilita prác.
- Práca na hlavný pracovný pomer.
- Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom pracovnom prostredí.
- Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením trénera.
- Príspevok na čerstvú varenú stravu do závodnej jedálne.
- Možnosť výberu stravné lístky - lístky do jedálne.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.
- Nástup je možný kedykoľvek.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať svoj životopis. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, logistika...

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Počet rokov praxe

2

- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
- prax na pozícii skladníka vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky

- časová flexibilita
- ochota učiť sa
- samostatnosť
- zodpovednosť
- proaktivita
- zmysel pre poriadok

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Po zmene portfólia výroby sa spoločnosť FALKE stala popredným výrobcom prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek FALKE vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek FALKE, Burlington a Esprit.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FALKE Slovakia s. r. o.
Mierová 1
059 21 Svit