Pridať inzerát

Elektrikár

FALKE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mierová 1, Svit
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 EUR/hod.Mzda sa pohybuje okolo 1 000€ mesačne vrátane variabilnej zložky.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás montovať elektrosúčiastky, skladať, opravovať, zapájať? Je práca s elektrinou vašim koníčkom? Nemáte prax ale radi by ste sa v tejto oblasti rozvíjali? Máme pre Vás príležitosť!

Ako elektrikár na oddelení pletenia budete:
- vykonávať opravy, nastavovanie a preventívnu údržbu elektronických častí poloautomatických a automatických pletiarskych strojov,
- vykonávať revízie strojových zariadení,
- pracovať s technickou dokumentáciou,
- pracovať s elektronickými meracími prístrojmi,
- operatívne riešiť vzniknuté problémy,
- práca je v jenozmennej resp. v dvojzmennej prevádzke.

Benefity FALKE Slovakia:

- Práca na hlavný pracovný pomer.
- Výkonnostný bonus vo výške 25%.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Finančná odmena ku Dňu žien.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením mentora.
- Čerstvá varená strava.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Možnosť kariérneho rastu v rámci závodu ako aj celej skupiny (zahraničie).
- Možnosť zahraničných stáží v rámci FALKE skupiny.
- Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.
- Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš.
- Voľné víkendy a sviatky.
- Pokojné pracovné prostredie.
- Nástup je možný kedykoľvek.

Ak vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate jej požiadavky, prosíme zašlite svoj životopis na uvedenú adresu alebo e-mailom. Vybraných uchádzačov budeme priebežne kontaktovať s pozvaním na pohovor.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromechanik so zameraním na slaboprúd

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

Eelektrotechnik, elektromechanik vo výrobnej spoločnosti - výhodou.
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na tech. zariadeniach elektrických podľa §22, vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
Alebo osvedčenie podľa §21 ale s minimálne 1 ročnou praxou.

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Po zmene portfólia výroby sa spoločnosť FALKE stala popredným výrobcom prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek FALKE vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek Falke, Burlington a Esprit.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mierová 1
059 21 Svit