Pridať inzerát

Stavebný pracovník

Falcon Intl s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 EUR/hod.Mzda netto cca 1500 Euro/mesiac + bonusy, odmeny
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov na stavebné projekty - výstavba bytoviek, OC, RD a podobných stavieb v Bratislave, Trnave a Nitre. Pracovník by mal ovládať tesárske, železiarske a murárske práce a byť zodpovedný a spoľahlivý.
Berieme jednotlivcov aj partie.

Hradené ubytovanie,
Príspevok na palivo,
Férové ohodnotenie,
Možnosť zálohových platieb,
Odmeny,

Spoločnosť pôsobí v oblasti stavebníctva, montáží, logistiky a realizácií záhrad už niekoľko rokov a náš tím tvorí cca 60 pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Máme záujem o pracovníka, ktorý je spoľahlivý, zodpovedný, pracovitý, samostatný a ktorý má rád nové výzvy a vie pracovať aj v kolektíve.

Spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti dopravy, montáží, stavebníctva a záhradných prác.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Panónska cesta 9
85104 Bratislava