Pridať inzerát

Referent pre verejné obstarávanie

Fakultná nemocnica Trenčín

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Legionárska, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 120 EUR/mesiac- osobný príplatok - stravovanie 1,20 € - DDS 2% - 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
  • Termín nástupu: 1.1.2023

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné zabezpečovanie činností spojených s procesom nákupu a verejného obstarávania tovarov, služieb a stavebných prác vo FN v zmysle zákona o verejnom obstarávaní, analýza a vyhodnotenie požiadaviek jednotlivých úsekov FN TN v súvislosti s definovaním predmetu obstarávania a prípravy metód a postupov verejného obstarávania
vykonávanie činností spojených s prieskumom trhu, vykonáva činnosť prostredníctvom elektronických systémov cez ktorý sa realizuje proces VO,
spolupráca s príslušnými útvarmi a oddeleniami FN TN, s ostatnými odbornými organizáciami pri príprave súťažných podkladov, zabezpečenie stanovísk verejného obstarávateľa pri podaní žiadosti o vysvetlenie, žiadosti o nápravu alebo podaní námietky uchádzačom, zabezpečenie a koordinácia činností spojených s vyhodnocovaním ponúk verejného obstarávania a uzatvorením zmluvy, zodpovedá za úplnosť a správnosť dokumentácie v postupoch verejného obstarávania a jej archiváciu, spolupracuje s Odborom verejného obstarávania a súvisiacimi odbormi a sekciami zriaďovateľa, vypracováva ním požadované žiadosti a analýzy na nákup a zahájenie verejného obstarávania vo FN Trenčín.

základná zložka mzdy od 1 120,- EUR v závislosti od vzdelania a skúseností
- osobný príplatok
- stravovanie 1,20 €
- DDS 2%
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právne

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

verejné obstarávanie

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti a prax vo verejnom obstarávaní min. 2 roky
- analyzovanie a riešenie problémov
- finančná a ekonomické gramotnosť
- komunikačné zručnosti

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov