Pridať inzerát

Odborný pracovník v oblasti zdravotníckej techniky

Fakultná nemocnica Nitra

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Špitálska 6, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacCelková mzda sa skladá zo základnej zložky 1000 eur a osobného príplatku, jeho výška bude stanovená podľa reálnych odborných skúseností úspešného uchádzača. Mzda môže byť prehodnotená po uplynutí skúšobnej doby. Predpokladaná mesačná hrubá mzda 1600 eur
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakultná nemocnica Nitra hľadá kolegu/kolegyňu - odborného pracovníka z praxe v oblasti zdravotníckej techniky na posilnenie tímu na oddelení, ktorého/ktorej náplňou práce bude:
- poskytovanie technickej podpory v oblasti zdravotníckej, prístrojovej techniky
- zúčastňovanie sa prezentácií, ponúk, vyhodnocovanie využiteľnosti, vhodnosti, efektívnosti a funkčnosti začlenením techniky do funkčného celku
- spolupráca a zabezpečenie podkladov pre odbor verejného obstarávania v predmetnom okruhu
- koordinácia pri umiestňovaní techniky, manažment prístrojovej techniky
- riešenie v oblasti záručných a pozáručných činností

Ozvite sa nám.
Tešíme sa na Vás.

- práca v pracovné dni od 7.00 hod. do 15.00 hod.
- predĺženie dovolenky nad rozsah Zákonníka práce o 1 týždeň pre zamestnancov 33 rokov a viac
- výhodné závodné stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri príležitosti trvania pracovného pomeru
- odmeny pri príležitosti životného jubilea
- príspevok darcom krvi po získaní plakety
- príspevok pri narodení dieťaťa /pre členov ZOO/
- príspevok pri živelných pohromách
- bezplatné poskytnutie nadštandardnej izby počas prvých 10 dní hospitalizácie
- poskytnutie priestorov zamestnaneckej jedálne pri životných jubileách
- športové hry a ďalšie iné v zmysle kolektívnej zmluvy

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a Vašu žiadosť spolu so životopisom posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu.
Zaslaním svojich osobných údajov dáva odosielateľ súhlas FN Nitra so sídlom Špitálska 6, Nitra k spracovaniu za účelom posúdenia možného prijatia do zamestnania v súlade s ustanoveniami zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať vo FN Nitra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické výhodou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Technické myslenie - Pokročilý
Technická podpora - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v odbore zdravotechnika, biomedicína budú VÝHODOU

prax 2 roky a referencie z predchádzajúcich zamestnaní budú VÍTANÉ
orientácia v aktuálnych trendoch zdravotníckej techniky
technická zručnosť
samostatnosť a zodpovednosť
koncepčné myslenie
komunikatívnosť
lojálnosť

Fakultná nemocnica v Nitre je koncovým zdravotníckym zariadením a poskytuje zdravotnú starostlivosť pre celý Nitriansky kraj v 14 klinikách, 10 oddeleniach a vo viac ako 80-tich špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje praktickú výučbu študentov Katedry ošetrovateľstva Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre ako aj Katedry urgentnej medicíny a Katedry fyzioterapie a balneológie, prax žiakov Strednej zdravotnej školy v Nitre. Umožňuje povinnú prax aj študentom Farmaceutickej fakulty a Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.