Pridať inzerát

Projektový manažér

Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Radlinského 9, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacPrvý mesiac mzda podľa Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní vo verejnej správe , v zmysle základnej stupnice platových taríf. Po mesiaci 1.000,--€ + dohoda
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zabezpečenie predkladania, kontroly a evidencie projektových zámerov
štrukturálnych fondov
- zabezpečovanie povinných príloh k projektovým zámerom
- komplexné zabezpečenie administratívnej a finančnej stránky riešenia schválených
projektov
- vypracovanie a administrovanie žiadostí o platbu
- komunikácia s členmi projektových matíc a zabezpečenie odovzdania a kontroly výkazov
- komunikácia s grantovými agentúrami
- kontrola plnenia rozpočtov a dodržiavania zákona o verejnom obstarávaní pri
implementácii projektov.
- vypracúvanie štatistických výkazov za oblasť vedecko-výskumnej činnosti.

- 5 dní dovolenky naviac z Kolektívnej zmluvy,
- 4 dni voľna za rok naviac z KZ pre rodičov s deťmi do 15 rokov veku
- stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení priamo na pôde fakulty ( 2 jedálne)
- možnosť využívania zamestnaneckej posilňovne
- možnosť využívania vlastného rekreačného zariadenia vo Vyhniach
- práca v strede mestskej časti Staré mesto

Záujemcovia, ktorí spĺňajú požiadavky, môžu zaslať štruktúrovaný životopis na mailovú adresu: zuzana.klempova@stuba.sk do 30.06.2021

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vysokoškolské vzdelanie v ekonomickom smere, dobrá znalosť anglického jazyka, cit pre detail a zodpovednosť, schopnosť dodržiavať termíny

Verejná vysoká škola v zmysle zákona č.131/2002 Z.z. o vysokých školách

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fakulta chemickej a potravinárskej technológia STU v Bratislave
Radlinského
81237 Bratislava