Pridať inzerát

Zástupca šéfkuchára pre Fajne Bistro

Fajnoty s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: okamžite

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a organizovanie práce personálu, zodpovednosť za chod celej prevádzky
• prípravné činnosti týkajúce sa prevádzky
• optimalizácia a plánovanie ľudských zdrojov a predpokladaných nákladov vzhľadom na sezónnosť a obsadenosť
• kontrola a optimalizácia všetkých procesov spojených s efektívnym chodom prevádzky
• spolupráca na príprave menu, sezónnych menu
• tvorba receptúr, kalkulačných listov a interných smerníc a pod.
• príprava jedál, výpomoc a zaškolenie kuchárov
• zaisťovanie kvality jedál a obsluhovania, zodpovednosť za skladové zásoby

• základný plat 1200,- € brutto, detailne na pohovore
• peňažný príspevok na stravovanie (v hodnote 3,- € / deň)
• prácu v jedinečnom koncepte
• priestor pre sebarealizáciu a kreativitu
• možnosť kariérneho rastu
• voľné nedele pre rodinu a oddych, pracovná zmena len každú druhú sobotu
• ústretové riešenia dovoleniek
• istotu otvorenej komunikácie
• stabilné zamestnanie
• pracovné oblečenie
• benefit zamestnaneckej karty
• Multisport karta v hodnote 30€ (preplácaná po odpracovaní 1 roka)
• zabezpečenie Hygienického minima (v prípade, že ešte nemá) po odpracovaní 2 rokov

Informácie o výberovom konaní

Ak chceš byť súčasťou nášho tímu, tak nám napíš e-mail na:
zuzka.holubova@gmail.com

Uveď nasledovné:
• do predmetu e-mailu vlož názov pozície, o ktorú máš záujem
• stručne napíš, prečo Ťa máme pozvať na kus reči (motivačný list)
• prilož CV-čko (životopis)

V prípade, že splníš vyššie uvedené požiadavky, pozveme Ťa na prvé kolo pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť, tímová práca, kreativita, cieľavedomosť a skúsenosť

Koncept bistra s fajnymi jedlami či už na priamy konzum alebo TAKE AWAY.
Výroba len z kvalitných farmárskych a poctivých surovín.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Terchovská 2645/1
040 01 Košice - mestská časť Sever