Pridať inzerát

Hľadáme Fajnotkára na pozíciu Predavač(ka) / pokladník(čka)

Fajne s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: okamžite

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O pozícii

Hľadáme nových členov tímu, ktorí majú radi svoju prácu. Tvojou pracovnou náplňou bude starostlivosť o zverený sektor, komunikácia so svojím Tím lídrom, kontrola vystavenosti a dostupnosti tovaru. Mal by si byť precízny so zameraním na detaily. Zároveň Ti nesmú byť cudzie - flexibilita, učenlivosť, zodpovednosť a spoľahlivosť.

O firme

Fajne potraviny patria svojím sortimentom a starostlivosťou o zákazníka medzi top predajne potravín v Košiciach a na Slovensku. Naše skúsenosti a neúnavnú vôľu hľadať kvalitné a delikátne výrobky sme pretavili do predajne, v ktorej zákazník dokáže nájsť kvalitné produkty.

Ponúkame nasledujúce ohodnotenie:

- Mzda 739 € mesačne brutto
- Peňažný príspevok na stravovanie (v hodnote 3,- € / deň)
- Zamestnanecký zľavový systém
- Bonusový systém na základe odbornosti a výkonnosti (možný až v hodnote 176 € / mes.)
- MULTISPORT karta
- Príspevok na údržbu pracovného oblečenia (20 € / mes.)
- Pracovná iba každá druhá sobota (nedele voľné)
- Zabezpečenie hygienického minima - ak ho zamestnanec ešte nemá (v hodnote 90 €)
- Periodicky sa opakujúce školenia pre zamestnancov (obchodné zručnosti,
mentorovanie a iné)
- Zľavnené lístky na rôzne akcie (ochutnávky vín, festivaly)

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Ťa naša ponuka?

Ak sa chceš stať členom FAJNE tímu, zašli nám svoje CV a krátky motivačný list. Napíš nám, prečo by sme mali práve Teba pozvať na kus reči .

Na základe zaslaného životopisu a krátkeho motivačného listu, budeme vyhodnocovať typologické a profesné charakteristiky.
V prípade pozitívneho výsledku Ťa pozveme do 1. kola výberového konania.

Uchádzači, ktorí nám nezašlú CV a ML, nebudú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Prax na pozícii/v oblasti

Áno

Počet rokov praxe

1

Prevádzkovanie maloobchodných prevádzok potravín a gastro

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Terchovská 2645/1
040 01 Košice - mestská časť Sever