Pridať inzerát

IT administrátor

Factory 4 Solutions a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• inštalácia, konfigurácia a administrácia prostredí - Linux serverov, infraštruktúry, apl. serverov, databáz,
• v rámci projektov návrh architektúry, podpora projektového tímu,
• nasadzovanie vyvíjaných aplikácií v zákazníckom ako aj v internom prostredí,
• tvorba a správa technickej dokumentácie,
• sledovanie nových technológií v oblasti serverových produktov a systémov.

• rôznorodá práca na zaujímavých projektoch,
• samostatná a flexibilná práca, čiastočne homeoffice
• kvalitné technické vybavenie,
• možnosť vzdelávania a výberu rôznych školení

Informácie o výberovom konaní

Prosíme kontaktovať e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - pokročilý
Klient/server administrácia - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - základy
Administrácia PostgreSQL - základy
Administrácia ApacheHTTP - základy
Administrácia Tomcat - základy

Počet rokov praxe

IT adminstrátor
5

• samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita
• ochota učiť sa nové technológie, zlepšovanie a získavanie nových poznatkov
• schopnosť analyzovať a riešiť technické požiadavky na platforme Linux
• znalosť serverových služieb na Linux platforme (JVM, tomcat, apache, sql db, ..)
• znalosť sieťových prvkov a princípov riešenia sietí na Linux platforme (routovanie, firewall, ..)
• znalosť virtualizácie

Vyvíjame softvérové riešenia na báze jazyka Java a JEE štandardov. Od komponentov ako subdodávok pre väčšie riešenia až po komplexné systémy vo vysokej kvalite požadovanej pre bankové a telekomunikačné riešenia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Factory 4 Solutions, a.s.
Seberíniho 9
821 03 Bratislava