Pridať inzerát

2 industriálny elektrikáry pre zapajanie rozvádzačov

Fachkraft s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pleystein, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 EUR/mesiacPráca začína 05. 07.2021 a končí 27.08.2021. Pravdepodobnosť, že práca bude pokračovať dalej závisí od spokojnosti klienta. Náplň práce: zapájanie rozvádzačov v meste Pleystein, Nemecko
  • Termín nástupu: 05.07.2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zapájanie a montáž rozvádzačou.

Práca na turnusy
Kvalitné ohodnotenie
práce pre dvoch elektrikárov ( jeden nemčinár)

Hľadáme dvojicu elektrikárov, z toho jeden nemčinár na zapájanie rozvádzačov pre nového nemeckého klienta. Práca je vzdialená do 500 km od hlavného mesta Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Industriálny elektrikár
6

Samostatnosť, čítanie plánov, riešenie problémov na mieste pracoviska, flexibilita, spokojnosť.

Elektroinštalácie akéhokoľvek druhu a priemyselná automatizácia je to, čomu rozumieme, a čomu sa pochopiteľne i venujeme. Ponúkame taktiež kvalitné a profesionálne služby v oblasti maľovania, natierania a stierkovania, úpravy vonkajších i vnútorných fasád. Najnovšie spolupracujeme so stavebnými spoločnosťami, kde sa uplatňujú murári a stolári.
Profesionalita je zárukou úspechu. Krédo, ktorým sa riadime a robíme mu dobré meno doma i v zahraničí.
Bližšie informácie nájdete na našom webe, prípadne osobne na vyššie uvedených adresách.
Korektné vzťahy a seriózny prístup k našim zamestnancom je vo Fachkraft nevyhnutnosťou i prirodzenosťou zároveň.
Budeme nesmierne radi, ak mám dovolíte Vás o tom presvedčiť.
Váš "Fachkraft tím".

www.fachkraft.sk

Adresa spoločnosti

P. Pázmaňa 51 / 19
927 01 Šaľa