Pridať inzerát

Externý manažér predaja

Fachkraft s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 4 000 EUR/mesiacVšetky informácie o mzde budú prebraté na pracovnom pohovore.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhladávanie Nemeckých obchodných partnerov.
Tvorba ponuky práce.
Aktívna komunikácia so SZČO.
Tvorba zmlúv, objednávok.
Starostlivosť o zabehnutý chod obchodu.

Flexibilný pracovný čas.
Firemný telefón.
Možnosť pracovať z kancelárie, ktorú máme v meste Šaľa.
Môžnosť vytvorenia vlastnej pracovnej skupiny.

Každý jeden uchádzač príde na osobný pohovor a na základe toho bude mať možnosť pracovať pre našu spoločnosť. Hľadáme externých pracovníkov z ktorých sa môžu stať časom aj zamestnanci firmy.

Stretnutie bude prebiehať rôzne: v kancelárií v meste Šaľa, poprípade na inom dohodnutom mieste .

Poprosím vás o životopis a motivačný list.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.3.2021 (ostáva ešte 49 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
E-mail - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Byť ambiciózny/á, cieľavedomý/á, tvorivý/á. Mať jasné predstavy a vízie a ísť si za nimi. Nepočúvať reči "ako sa to nedá" , ale nájsť si spôsob, ako sa to dá. Všetko ostatné, príde časom :)

Taktiež nezabúdať na najdôležitejšiu zručnosť: byť úprimný/á.

Elektroinštalácie akéhokoľvek druhu a priemyselná automatizácia je to, čomu rozumieme, a čomu sa pochopiteľne i venujeme. Ponúkame taktiež kvalitné a profesionálne služby v oblasti maľovania, natierania a stierkovania, úpravy vonkajších i vnútorných fasád. Najnovšie spolupracujeme so stavebnými spoločnosťami, kde sa uplatňujú murári a stolári.
Profesionalita je zárukou úspechu. Krédo, ktorým sa riadime a robíme mu dobré meno doma i v zahraničí.
Bližšie informácie nájdete na našom webe, prípadne osobne na vyššie uvedených adresách.
Korektné vzťahy a seriózny prístup k našim zamestnancom je vo Fachkraft nevyhnutnosťou i prirodzenosťou zároveň.
Budeme nesmierne radi, ak mám dovolíte Vás o tom presvedčiť.
Váš "Fachkraft tím".

www.fachkraft.sk

Adresa spoločnosti

P. Pázmaňa 51 / 19
927 01 Šaľa