Pridať inzerát

Sales assistant / Manager pre butik Fabio Gatto

FABIOS s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Eurovea, Pribinova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda 1000 Eur + % z predaja + príplatok za prácu cez víkend a nadčasy + príplatok za pozíciu Store manager
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj a obsluha zákazníkov
- komunikácia so zákazníkmi, prezentácia tovaru, poskytovanie informácií o značkách, materiáloch, štýloch a pod.
- starostlivosť o predajňu a sklad, udržiavanie čistoty a poriadku
- práca s pokladňou
- oceňovanie, doplňovanie a aranžovanie tovaru
- store manager: zodpovednosť za plynulý chod prevádzky, plánovanie smien, evidencia dochádzky, administratíva spojená s chodom predajne, komunikácia s dodávateľmi služieb a tovaru

- práca s tovarom prémiovej kvality, v príjemnom a štýlovom prostredí
- práca na plný alebo skrátený úväzok
- možnosť pracovného rastu
- zamestnanecké zľavy
- priateľský kolektív

Do našej predajne hľadáme možno práve Teba – milého a šikovného nadšenca pre štýlové a kvalitné značky, ktorý vie svoj pozitívny vzťah k móde preniesť aj na zákazníkov. Budeš pracovať v butiku plnom krásnych značiek z kategórie „dostupný luxus“ a venovať sa klientom, ktorí vyhľadávajú osobný prístup a servis na vysokej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

maloobchod

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- reprezentatívny vzhľad a príjemné vystupovanie
- výborné komunikačné schopnosti
- orientácia na klienta a výsledok
- vášeň pre módu, estetické cítenie a kreativita
- časová flexibilita
- spoľahlivosť a otvorenosť

Taliansky dizajnér a visionár Fabio Gatto má za sebou viac ako 30 ročné skúsenosti v módnom priemysle a spolupracoval na komerčnom rozvoji významných talianskych módnych značiek ako je napr. Moncler či Tonnelo. V súčasnosti riadi sieť módnych butikov FABIO GATTO v oblasti Benátska, ktoré ponúkajú pánsku a dámsku módu z kategórie tzv. affordable luxury (dostupný luxus) – značky ako Ballantyne, L´autre Chose, Pinko, Peserico, Parajumpers a ďalšie.
V predajniach Fabio Gatto sa nákup stáva zážitkom. Zákazník je privítaný do pútavej atmosféry, kde personál pozná príbeh každého produktu a sprevádza zákazníka na ceste skúmania a experimentu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prešovská 40C
821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov