Práca SME SME.sk
Pridať inzerát

Kisprojekt Alap projektmenedzsere a programterület nyugati részén

EZÚS Rába-Dunaj-Váh

Munkahelyi információk

  • A munkavégzés helye: Tatabánya, Magyarország
  • A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 660 000 Ft/hónap
  • A munkába lépés időpontja: azonnal
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A munkakör általános leírása:
A projektmenedzser feladata a pályázati felhívások elkészítése, a benyújtott projektjavaslatok minősítése, értékelő jelentések kidolgozása a támogatott projektek megvalósításáról, az ajánlattevőkkel való kapcsolattartás, továbbá tanácsadás a Kisprojekt Alaphoz kapcsolódó pályázatok adminisztratív és tartalmi követelményeit illetően.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Képzési szak

nem releváns

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Mesterfok (C2) vagy Szlovák nyelv - Mesterfok (C2) vagy Angol nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Számítógép kezelés - Expert

Szakmai tapasztalat az alábbi pozícióban/területen

2

Szakmai tapasztalat években

2

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az RDV ETT felelős a Kisprojekt Alap irányításáért a programterület nyugati részén, tájékoztatást nyújt a potenciális pályázók számára, tanácsadási munkát végez a kérvények kidolgozása során, támogatja a pályázók tevékenységét a projekt befejezésének végéig, továbbá hozzájárul a Monitoring Albizottság munkájának végrehajtásához. A szervezet feladatai közé tartozik a KPA általános koordinációjával és végrehajtásával kapcsolatos tevékenységek elvégzése, műszaki és adminisztratív irányítás, a nyilvánosság informálásának biztosítása, projektfejlesztés és -kiválasztás. Az RDV ETT tevékenységeinek meghatározása: végső jelentés-értékelés; KPA felhívások és kiegészítések elkészítése; értekezletek, workshopok és információs napok szervezése; a projektekkel kapcsolatos tevékenységek támogatása és a kiválasztási folyamatban való részvétel; a határokon átnyúló partnerek adatbázisának kezelése és a KPA honlap frissítése; az albizottság munkáját támogató adminisztratív feladatok ellátása (pl. a dokumentumok, határozatok, jegyzőkönyvek és jelentések elkészítése); a Program monitoring rendszerének frissítésében való együttműködés (beleértve a rendszerbe történő adatbevitelt is).

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Fő tér 4.
2800 Tatabánya
Magyarország