Pridať inzerát

Skladníčka

EZAL, Renata Zacharová

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Rudiny 1, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň ponúkanej pracovnej pozície zahŕňa:
- manipulácia s tovarom
- preberanie tovaru a príjem tovaru
- kompletizácia a expedícia objednávok
- kompletná starostlivosť o sklad
Miesto výkonu práce: Dolné Rudiny 1, Žilina (areál Fines)
Pracovná doba: Po-Pia 7:00-15:30
Práca vhodná pre ženy.

- práca na jednu zmenu, IBA pracovné dni
- práca v príjemnom kolektíve
- preplácanie nadčasov
- férový prístup
- možnosť nákupu tovaru za zamestnanecké ceny
- firemné podujatia

Výber uchádzačiek prebieha v prvom kroku na základe zaslaného životopisu. Uchádzačky, ktoré budú spĺňať podmienky, budeme telefonicky kontaktovať v najbližších dňoch. Druhým krokom je osobný pohovor, kde sa uchádzačka dozvie všetky potrebné a doplňujúce informácie o ponúkanej pozícii a platových podmienkach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, skladovanie

Počet rokov praxe

1
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do tímu kolegyne, ktoré budú:
- zodpovedné
- schopné pracovať s dôrazom na cieľ
- schopné pracovať samostatne aj spolupracovať s tímom
- odolné voči stresu, optimisticky naladené
- posilnia náš tím

Ponúkaná pozícia si vyžaduje vysoké tempo práce a precíznosť. Uprednostňujeme záujemkyne s praxou na podobnej pozícii.
Vybrané uchádzačky budeme kontaktovať telefonicky.

Sme stabilná firma, pôsobiaca v oblasti predaja drogérie, kozmetiky a hygienických potrieb už od roku 1992. Patríme medzi najväčších dovozcov a distribútorov spotrebného tovaru na území Slovenska. Neustále rozvíjame svoje obchodné aktivity a hľadáme dynamických kolegov do nášho obchodného tímu. Predávame viac ako 8 000 druhov výrobkov v zásobe presahujúcej 500 000 kusov tovaru. Predávame produkty od menej známych výrobcov až po produkty nadnárodných spoločností ( Silan, Ariel, Nivea, Gillette ). Sme výhradným distribútorom značiek Cobra, Freshmaker a Super-Max. Náš sortiment pokrýva každú produktovú kategóriu pre MO a VO prevádzky drogérií, potravín, rozličných tovarov, farieb a lakov, kvetinárstiev. Predávame aj rôznym firmám, závodom, podnikom, práčovniam, čistiacim servisom, školám, škôlkam, jedálňam, domovom dôchodcov, domovom sociálnych služieb, hotelom, penziónom, reštauráciám, barom a kaviarňam. Naši zákazníci sú aj franšízové predajne typu Top drogérie, Fresh potraviny a Potraviny Môj obchod.
Bližšie informácie o nás, našej činnosti, ako aj o pracovnej pozícii radi poskytneme vybraným uchádzačom na osobnom pohovore. Tešíme sa na Vaše žiadosti!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EZaL - R.Zacharová
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina