Pridať inzerát

Kuchař a la Carté ve 4* hotelu ( s ubytováním )

EYWAN s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Orlice 1, Letohrad, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 35 000 Kč/měsícmzda dohodou
  • Termín nástupu: hned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava teplých i studených pokrmů, práce je rozmanitá (primárně á la carte, možnost práce na akcích - rauty, svatby, firemní večírky)
Směnný provoz
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
Odměna ve výši od 35.000,-Kč měsíčně
Možnost přespání / zaměstnaneckého ubytování zdarma
Kladný vztah k vaření (vyučení v oboru není podmínkou, rádi Vás zaučíme)
Dodržování hygienických a potravinářských pravidel
Pracovitost a profesionální vystupování
Schopnost pracovat v době od 10:00 do 22:00 hod.
Práce v přátelském mladém kolektivu
Nástup ihned či dohodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vstup do wellness po zaměstnance, pobyty pro rodinu v partnerským hotelu
Odpovídající mzdové ohodnocení
Flexibilitu při plánování směn
Příležitost k profesnímu a osobnímu růstu
Dynamické a přátelské pracovní prostředí s možností seberealizace
Stravování během služby

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Prosím využívejte pouze formulář na těchto stránkách spolu s přiloženým životopisem nebo oficiální kontaktní údaje na www.tvrzorlice.cz. Na reakce bez životopisu nebo formou sms nebudeme reagovat.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• samostatnost a schopnost řídit pomocnou sílu, podřízené pracovníky v rámci kuchyně
• chuť pracovat a učit se, schopnost plánovat přípravu zásob
• smysl pro čistotu a pořádek
• spolehlivost, odpovědnost

Společnost EYWAN s.r.o. v roce 2008 zakoupila Tvrz Orlici a zahájila práce pro obnovu celého areálu. Po dokončení revitalizace v červnu 2012 vznikl na východě Čech nový turistický cíl s wellness hotelem, který návštěvníkům nabízí nejen prohlídku opravené tvrze s originálním gotickým a renesančním sklepením, sbírkou zbraní, funkční historickou knihtiskařskou dílnou a dalšími expozicemi, ale i restauraci, středověkou krčmu a prostorné ubytování. Historický objekt s vzácně zachovalými stavebními částmi z období gotiky, renesance, baroka a klasicismu je kulturní památkou.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

Orlice 1
56151 Letohrad
Česká republika