Skúsený senior konzultant na oddelení forenzných služieb so zameraním na ochranu pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti (AML)

EY – Ernst & Young

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žižkova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacV závislosti od vzdelania a skúseností môže byť ponúknutá mzda vyššia
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spoločnosti EY sa budeš podieľať na práci v teréne a plniť širokú škálu úloh na projektoch zameraných na oblasť AML (Anti Money Laundering). Tvoje zodpovednosti:

• podpora pri analýze podozrení a zhromažďovaní dát pri podozrení na legalizáciu príjmov z trestnej činnosti,
• participácia na projektoch kontroly dodržiavania predpisov, najmä v oblasti ochrany pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti,
• posúdenie rozsahu a kvality interných kontrol v oblasti ochrany pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti,
• vypracovanie a implementácia programov ochrany pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti,
• poskytovanie služieb primárne pre klientov vo finančnom sektore,
• komunikácia s klientom, vypracovanie správ pre projektových manažérov,
• zodpovednosť za kvalitu plnenia zadaných úloh, ktoré budú tvoriť súčasť výstupov pre jednotlivých klientov.

Ponúkame pestrú kafetériu benefitov, ktorá zahŕňa:
• fyzické a duševné zdravie (preventívna prehliadka, príspevok do 3. piliera,...),
• príspevok na vzdelávanie,
• príspevok na dopravu,
• príspevok na kúpu športových potrieb,
• preplatenie lístkov do kina, divadla, a pod.,
• MultiSport kartu.

Taktiež od nás dostaneš:
• iPhone a notebook,
• dovolenku nad zákonom stanovený rámec,
• životné a úrazové poistenie,
• jazykové kurzy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

A global leader in professional services. Ernst & Young helps companies in businesses across all industries—from emerging growth companies to global powerhouses—to identify and capitalize on business opportunities. Our 247,000 people in more than 150 countries worldwide can implement a broad array of solutions in audit, tax, corporate finance, transactions, online security, enterprise risk management, the valuation of intangibles, legal services and other critical business-performance issues.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Jurčišinová
E-mail: poslať životopis