Pridať inzerát

Junior automation analytik - študentská pozícia

EY – Ernst & Young

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žižkova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podieľať sa na mapovaní, optimalizácii a následnom vývoji riešenia automatizácie podnikových procesov v oddelení daňového poradenstva s využitím špecializovaných programov (UIPath, VBA, Microsoft Power Platform)
• Venovať sa príprave prezentácií a procesných dokumentácií týkajúcich sa vytvorených riešení
• Aktívne sa podieľať i na ďalších projektoch v rámci oddelenia Consulting a automatizácie pre klientov spoločnosti EY
• Zapájať sa do komunikácie s klientmi a zahraničnými kanceláriami EY

• iPhone a notebook
• príspevok na stravovanie
• rozmanitá práca na prebiehajúcich klientskych projektoch ihneď po nástupe
• Možnosť pracovať z home officu
• MultiSport karta
• v prípade obojstrannej spokojnosti práca na trvalý pracovný pomer po ukončení štúdia

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

A global leader in professional services. Ernst & Young helps companies in businesses across all industries—from emerging growth companies to global powerhouses—to identify and capitalize on business opportunities. Our 247,000 people in more than 150 countries worldwide can implement a broad array of solutions in audit, tax, corporate finance, transactions, online security, enterprise risk management, the valuation of intangibles, legal services and other critical business-performance issues.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
811 02 Bratislava