Pridať inzerát

ABAP/FIORI programátor

EY – Ernst & Young

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj zákazníckych riešení a aplikácií
• Vykonávanie analýz zákazníckych procesov
• Riadenie a usmerňovanie vývoja nových produktov v rámci systému SAP
• Budovanie a udržiavanie kontaktu s klientmi na Slovensku a v zahraničí
• Vykonávanie školení pre užívateľov

• základná mzda min. 1500 eur, finálna ponuka závisí od skúseností v danej oblasti
• rozmanitá práca na prebiehajúcich klientskych projektoch
• práca s odborníkmi a inšpiratívnymi ľuďmi
• flexibilita v práci
• školenia na lokálnej a medzinárodnej úrovni, jazykové kurzy
• životné a úrazové poistenie
• dovolenka nad zákonom stanovený rámec
• MultiSport karta
• iPhone a notebook
• nadštandardné pracovné priestory

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

A global leader in professional services. Ernst & Young helps companies in businesses across all industries—from emerging growth companies to global powerhouses—to identify and capitalize on business opportunities. Our 247,000 people in more than 150 countries worldwide can implement a broad array of solutions in audit, tax, corporate finance, transactions, online security, enterprise risk management, the valuation of intangibles, legal services and other critical business-performance issues.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Ďurecová
E-mail: poslať životopis