Konzultant na oddelení forenzných služieb a prevencie podvodov

EY – Ernst & Young

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žižkova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacV závislosti od vzdelania a skúseností môže byť ponúknutá mzda vyššia
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spoločnosti EY sa budeš podieľať na práci v teréne a plniť širokú škálu úloh v oblastiach ako :
• podpora pri analýze podozrení a zhromažďovaní dôkazov v procese vyšetrovania
• participácia na projektoch kontroly dodržiavania predpisov, týkajúcich sa etického správania, podvodov a korupcie, alebo v oblasti prevencie prania špinavých peňazí, či projektoch v oblasti podpory interného auditu
• príprava rôznych finančných analýz v rámci projektov v oblasti vyšetrovania a prevencie podvodov
• posúdenie rozsahu a kvality interných kontrol v oblasti prevencie podvodov
• vypracovanie a implementácia programov prevencie podvodov pre širokú škálu klientov z najrozličnejších odvetví
• spolupráca s odborníkmi v oblasti data miningu, business intelligence, účtovníctva a práva
• poskytovanie služieb pre klientov vo finančnom sektore, výrobe, sieťových odvetviach, telekomunikáciách, v oblasti spotrebného tovaru (FMCP) a ďalších podnikateľských sektoroch
• komunikácia s klientom, vypracovanie správ pre projektových manažérov
• zodpovednosť za kvalitu plnenia zadaných úloh, ktoré budú tvoriť súčasť výstupov pre jednotlivých klientov

• rozmanitá práca na prebiehajúcich klientskych projektoch ihneď po nástupe
• školenia na lokálnej a medzinárodnej úrovni
• iPhone a notebook
• MultiSport karta
• dovolenka nad zákonom stanovený rámec
• príspevok na kúpu bicykla/kolobežky
• príspevok na dopravu
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

A global leader in professional services. Ernst & Young helps companies in businesses across all industries—from emerging growth companies to global powerhouses—to identify and capitalize on business opportunities. Our 247,000 people in more than 150 countries worldwide can implement a broad array of solutions in audit, tax, corporate finance, transactions, online security, enterprise risk management, the valuation of intangibles, legal services and other critical business-performance issues.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Ďurecová
E-mail: poslať životopis