Pridať inzerát

Junior Audítor (Audit Assistant)

EY – Ernst & Young

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žižkova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: August 2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podieľať sa na realizácii predbežnej a záverečnej fázy auditu v spoločnostiach pôsobiacich v rôznych sektoroch na slovenskom trhu
• naučíš sa uplatňovať rôzne postupy metodiky auditu
• poskytovať poradenstvo týkajúce sa požiadaviek v oblasti finančného výkazníctva
• neustále sa vzdelávať, pracovať na sebe a budovať kariéru audítora

• 6 týždňov dovolenky
• iPhone a notebook
• nadštandardné pracovné priestory - Office roka 2017
• extra príplatok na stravovanie
• rozmanitá práca na prebiehajúcich klientskych projektoch ihneď po nástupe
• školenia na lokálnej a medzinárodnej úrovni
• jazykové kurzy
• životné a úrazové poistenie
• MultiSport karta
• zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

A global leader in professional services. Ernst & Young helps companies in businesses across all industries—from emerging growth companies to global powerhouses—to identify and capitalize on business opportunities. Our 247,000 people in more than 150 countries worldwide can implement a broad array of solutions in audit, tax, corporate finance, transactions, online security, enterprise risk management, the valuation of intangibles, legal services and other critical business-performance issues.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
811 02 Bratislava