Pridať inzerát

Projektant elektro

EXTELI - PROJEKT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Račianska 78, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 7 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 1.2.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu projekčného ateliéru elektrotechniky a energetiky hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu so znalosťami v oblasti elektrotechniky, energetiky a pod. na dlhodobú spoluprácu (napr. aj po štúdiu)
Náplň práce:
jednoduchá administratíva (finalizácia dokumentácií, tlač dokumentácií, skladanie a autorizácia dokumentácií)
projektčná činnosť v 2D v autocade (projekty budú prideľované na základe technických a grafických zručností a skúseností, prevažne však rodinné domy a menšie projekty)
práca v kancelárii v ateliéri na adrese: Račianska 78, Bratislava - Nové Mesto (Nová Cvernovka)
Požadované znalosti:
MS office - základy (primárne word, excel)
Autocad - základy/pokričilý
ostatné programy používané pri projekcii ukážeme
Informácie:
plat podľa znalostí (hrubá mzda) 5€ - 6€/hod
po cca 3 mesiacoch navýšenie mzdy
flexibilná pracovná doba podľa dohody
vstupný pohovor, diskusia o prac. znalostiach
Pohovory budú prebiehať počas Januára 2022
Nástup možný od Februára 2022

Multisport Karta

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Autodesk AutoCAD - Mierne pokročilý

Sme mladá, progresívna spoločnosť zaoberajúca sa projektovaním v elektrotechnike a elektroenergetike. Tím spoločnosti je zložený z mladých, iniciatívnych a dynamicky rozvíjajúcich sa odborníkov vo svojej profesii.

Špecializujeme sa hlavne na komplexné služby v oblasti projektovania:

rodinných a bytových domov,
administratívnych budov a nákupných centier,
logistických a skladových hál,
a iné.
Ponúkame vypracovanie projektovej dokumentácie, a to v zmysle:

silnoprúdové NN a VN rozvody a elektroinštalácie,
transformačné stanice VN, spínacie stanice VN,
slaboprúdové rozvody (štruktúrovaná kabeláž),
inteligentné elektroinštalácie + programovanie – NIKO, KNX,
pasívne bleskozvody (LPS) a uzemnenie stavieb,
elektronická požiarna signalizácia (EPS) + hlasová signalizácia požiaru (HSP)
systém audio-vrátnika, systém video-vrátnika, prístupové systémy, kamerové systémy (CCTV),
elektrické zabezpečovacie systémy (EZS),
verejné osvetlenie,
fotovoltické elektrárne pre fyzické a právnické osoby.

Veľký dôraz kladieme na správnosť a úplnosť vypracovanej projektovej dokumentácie. V našich službách sú tiež zahrnuté vstupné konzultácie s investorom a vypracovanie všetkých stupňov projektovej dokumentácie (DUR, DSP, DRP, DSV) až po finálnu fázu predmetného diela.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci