Pridať inzerát

Expand manažér pre trhy Francúzsko, Nemecko a Rakúsko

EXPORT TEAM s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacHorná hranica Vašej mzdy je ohraničená Vašou šikovnosťou a chuťou pracovať!
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom výrobkov určených na spracovávanie odpadových vôd domácností do jednotlivých krajín EÚ prostredníctvom vlastných e-shopových distribučných kanálov www.mrbacteria.sk. V súčasnosti máme silné stabilné postavenie na online trhu a víziou našej spoločnosti je dostať sa do segmentu retail.

V rámci našej ambície obsiahnuť retail trh formou B2B obchodných vzťahov vytvárame priestor práve pre VÁS! Priestor pre ľudí ktorí ovládajú jazyk, sú samostatní, majú silnú osobnostnú vlastnosť sebamotivácie a radi prijímajú výzvy.

Aktuálne hľadáme 2 Expand manažérov pre jednotlivé trhy EÚ Nemecko + Rakúsko a Francúzsko, ktorí budú ovládať jazyk konkrétneho štátu min. na komunikatívnej úrovni a získajú od našej spoločnosti zastúpenie Expand manažéra pre daný trh.

Kto je budúcim EXPAND MANAŽÉROM našej spoločnosti? … Človek systematický, samostatný, vie sa zorientovať na internete, nebojí sa vyhľadávať nových obchodných partnerov, zodvihne telefón a vedie B2B rokovania ako PROFESIONÁL. Je to SILNÁ OSOBNOSŤ S obrovskou DÁVKOU SEBA MOTIVÁCIE a SAMOSTATNOSTI ktorý plánuje, organizuje a predáva.

Rád sa učí nové veci absorbuje informácie a okamžite ich vie predať svojim zákazníkom, vie čo znamená cieľová skupina, kto je jeho vhodným B2B obchodným partnerom a vie jeho potenciál využiť na MAXIMUM, pozná cenu svojho času a preto si vyberá len skutočne potenciálnych partnerov pre komunikáciu, NEMRHÁ svojim ČASOM činnosťou BEZ jasnej predstavy očakávaného VÝSLEDKU.

CHARIZMATICKÁ OSOBNOSŤ schopná svojim obchodným ŠARMOM PRESVEDČIŤ potenciálneho B2B partnera O svojej ODBORNOSTI a PROFESIONALITE ako aj o profesionalite našej spoločnosti.

Človek, ktorý nehľadá miesto zamestnanca s platom 1500 EUR, ale človek ktorý sa chce stať pre našu spoločnosť rovnocenným PARTNEROM, nie podriadeným a žiadny PRÍJEM NIE JE DOSŤ VYSOKÝ, ABY NEMOHOL BYŤ VYŠŠÍ.

Samozrejmé je aby si vedel pracovať v tíme, nechal si poradiť a spoluprácu s našou spoločnosťou si si naplno užíval, my sme tu pre teba a sme pripravení spraviť všetko pre to aby si bol úspešný ... ak SI aj ty PRIPRAVENÝ MAKAŤ a spraviť všetko PRE svoj profesijný ÚSPECH ... neváhaj, čakáme na tvoje CV.

Ak nie ďakujeme, že si si našiel čas na prečítanie našich pár riadkov a prajeme Ti veľa úspechov v inej spoločnosti.

- Možnosť vytvoriť si vlastné podnikanie bez rizika neúspechu a finančnej straty
- Hornou hranicou neobmedzená výška mesačnej mzdy
- Plne transparentý systém odmeňovania a spolupráce
- Mobilný telefón
- Práca z domu
- Flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis s uvedením krajiny o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požiadavky našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a ekonómia

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- šikovný ambiciózny obchodník
- minimálne stredoškolské vzdelanie
- logické myslenie, kreativita, flexibilita
- obchodné zručnosti, vyjednávanie
- výborné komunikačné zručnosti

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom výrobkov na trhoch EÚ pod označením Mr. Bacteria, ktorých zameraním je ekologické čistenie všetkých druhov odpadových vôd a to už od roku 2005. Výrobky s označením Mr. Bacteria tvoria komplexné, ekologické riešenie Vášho odpadového hospodárstva v domácnosti. Nekupujete mačku vo vreci, kupujte výrobky so zaručenou rokmi overenou kvalitou! www.mrbacteria.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivan Kubáň
Tel.: +421911996442
E-mail: poslať životopis