Pridať inzerát

E-commerce asistent s němčinou (práce v Brně)

Expandeco s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Brno, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 27 000 - 29 000 Kč/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je komunikace tvoje silná stránka, rád/ráda se učíš nové věci a navíc ovládáš německý jazyk? Pokud tě navíc k tomu zajímá e-commerce, tak vítej na cestě za novými zkušenostmi jako e-commerce asistent v Expandeco!

Proč Expandeco?
Pomáháme e-shopům s jejich expanzí a lokalizací na zahraniční e-commerce trhy. Patříme mezi e-commerce lídry v regionu střední a východní Evropy, čehož důkazem je i už naše třetí získané ocenění v kategorii Deloitte Technology Fast 50 Central Europe a důvěra téměř 200 klientů, mezi které patří úspěšné společnosti jako Dedoles, Notino, Eyerim, Novesta a mnohé další.

V současnosti Expandeco tvoří téměř 60 zkušených specialistů a rosteme i díky jedinečné kombinaci našich e-commerce řešení, kterými přispíváme k dlouhodobému budování důvěryhodnosti e-shopů a s efektivní optimalizací jejich nákladů na zahraničních trzích. Mezi naše komplexní e-commerce služby patří především spolehlivé řešení vratek zboží, kompletní lokalizace podnikání nebo profesionální zákaznická podpora, díky čemuž každý e-shop působí všude jako doma.

Neustále se rozrůstáme a rozšiřujeme svoje působení na nové trhy a to je také jeden z důvodů, proč hledáme posilu na oddělení supportu.

Na čem budeš pracovat?

- na zajišťování péče o zákazníky e-shopů působících na německém a českém trhu.
- komunikace se zákazníky probíhá telefonicky, e-mailem, přes online chat, ale také prostřednictvím sociálních sítí. Našimi klienty jsou e-shopy z různých oblastí jako móda, kosmetika, domácnost, nábytek, kancelářské potřeby, gastro, elektro a podobně.
- na zpracování objednávek a s tím spojenou komunikací
- také to zahrnuje spolupráci s prodejním oddělením našich partnerů
- v případě potřeby budeš pomáhat se zpracováním balíků
- Příležitostně se také budeš podílet na tvorbě jednoduchých analýz pro naše klienty s informacemi, jako je např. přehled o potenciálu trhu, prodejních kanálech nebo konkurenci.

Zamestnanecké výhody, benefity

Co nabízíme

- možnost pracovat částečně remote (jednou za týden po zkušební době) v kombinaci s našim officem v Brně (fyzická přítomnost je důležitá, když se bude pracovat s balíky, zákaznickou podporu po zaškolení můžeš vykonávat i z domu)
- příležitost učit se nové věci
- proplacené vzdělávání podle tvých kariérních preferencí
- super kolektiv a firemní kulturu, založenou na důvěře – pracujeme v neformálním prostředí, kde se oslovujeme křestním jménem
- stabilní práci (po–pa od 7:30 do 16:00)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co očekáváme?

- motivovaného a zodpovědného kolegu/kolegyni, kterému nedělá problém pracovat samostatně, ale také v týmu
- člověka se srdcem na správném místě
- němčina slovem i písmem na reprezentativní úrovni
- e-shopům příležitostně zajišťujeme i překlady, takže solidní gramatika a ovládání jazyka tebou spravovaného trhu je nezbytná
- znalost práce s počítačem

Nevyžadujeme, ale tvou výhodou bude:

- předchozí zkušenost z oblasti poskytování zákaznické podpory
- anglický jazyk (případně polský), abys mohl/mohla komunikovat s našimi klienty

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Pomáhame e-shopom s ich expanziou a lokalizáciou na zahraničné ecommerce trhy. S takmer už 200 našimi klientmi patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj už naše tretie získané ocenenie v kategórii Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

Spolu s tímom skúsených špecialistov rastieme vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov