Pridať inzerát

Expandeco hľadá Fullstack developera (100% remote)

Expandeco s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 850 - 3 240 EUR/mesiacMzda závisí od formy spolupráce a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: 1.6.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si frontend a backend superhrdina, lákajú ťa nové príležitosti a neváhaš sa proaktívne zapojiť do akejkoľvek pracovnej výzvy? Ak si navyše človek s citom pre efektivitu a optimalizáciu procesov a zaujíma ťa svet e-commerce a expanzie e-shopov do zahraničia, tak vitaj na správnej ceste za novými skúsenosťami ako Fullstack developer v Expandeco. Budeš súčasťou plánovaných interných projektov na vylepšenie a automatizáciu procesov a môžeš zlepšiť už tie existujúce. Ideš do toho?

Prečo Expandeco?

Pomáhame e-shopom s ich expanziou a lokalizáciou na zahraničné ecommerce trhy. Patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj už naše tretie získané ocenenie v kategórii Deloitte Technology Fast 50 Central Europe a dôvera takmer 200 klientov, medzi ktorých patria úspešné spoločnosti ako Dedoles, Notino, Eyerim, Novesta a mnohé ďalšie.

V súčasnosti Expandeco tvorí takmer 60 skúsených špecialistov a rastieme aj vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Neustále sa snažíme zlepšovať procesy a poskytovať čo najlepšie riešenia pre našich klientov a to je jeden z dôvodov, prečo v súčasnosti budujeme a rozširujeme náš developerský tím.

Na čom budeš pracovať?

- na budovaní, vylepšovaní a vývoji nášho interného CRM systému, nakoľko naše pôvodne CRM riešenie preklápame do novej verzie
- v rámci CRM využívame API rozhrania tretích strán na automatizované preklady. Budeš pracovať na vývoji a vylepšení nástroja na riadenie procesu prekladov do viacerých jazykov
- pre zefektívnenie fungovania zberných miest na obojstrannej API integrácii s e-shopmi
- ďalej tvojou úlohou bude spracovanie dát z API rozhrania nástroja na zákaznícku podporu
- v neposlednom rade budeš zefektívňovať proces fakturácie a prípravy dát pre BI nástroj
- budeš sa tiež venovať vývoju a vylepšovaniu našej webovej stránky
- budeš pracovať s CSS, HTML, JavaScript a programovacím jazykom C#.
- spoznáš nášho CTO Andreja, ktorý ti všetko ukáže a tiež ostatných skvelých kolegov z iných oddelení.

Čo ponúkame?

- možnosť pracovať 100% remote, ale radi ťa uvítame aj v našom office v Bratislave alebo v Nitre.
- mzda od 1850-2400€ (TPP) a 2500€ až 3240€ (živnosť). Výsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta.
- priestor na sebarealizáciu
- príležitosť učiť sa nové veci
- preplatené vzdelávanie podľa tvojich kariérnych preferencií.
- super kolektív a firemnú kultúru, založenú na dôvere - pracujeme v neformálnom prostredí, kde sa oslovujeme krstným menom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
C# - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame?
- skúsenosti s front-end a back-end technológiami min. 2 roky
- cit pre efektivitu a optimalizáciu procesov - vieš sa zamyslieť, ako spraviť daný proces čo najjednoduchší pre používateľov.
- úprimnosť so snahou vedieť dávať aj prijímať spätnú väzbu
- zodpovednosť, schopnosť fungovať čo najviac samostatne a nebáť sa byť proaktívny
- byť otvorený zmenám
- proaktívne prichádzať s nápadmi na zlepšenie
- angličtina na komunikatívnej úrovni je must have
- Ideál, ak bývaš v TT, NR alebo v BA

Nevyžadujeme, no tvojou výhodou bude:
- skúsenosť s open source front-end kompilátorom Svelte

Pomáhame e-shopom s ich expanziou a lokalizáciou na zahraničné ecommerce trhy. S takmer už 200 našimi klientmi patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj už naše tretie získané ocenenie v kategórii Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

Spolu s tímom skúsených špecialistov rastieme vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Janíčková
E-mail: poslať životopis