Asistent predaja - OC LAUGARICIO, Trenčín (TPP - plný aj skrátený úväzok)

EXIsport s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-850
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás šport, ste plný elánu a hľadáte prácu ktorá vás bude napĺňať a bude zároveň aj vaším koníčkom? Ste nadšencom behu, cyklistiky, plávania, lyžovania, korčuľovania, turistiky či všeobecne zdravého životného štýlu? Zaujímajú vás nové trendy, lákajú odborné školenia a radi by ste sa realizovali v priamom predaji športových potrieb? Ak áno u nás sa nájdete. Práve teraz hľadáme nových kolegov na posilnenie nášho tímu v Trenčíne.

Náplň práce:
• predaj, komunikácia a starostlivosť o našich zákazníkov
• odborné poradenstvo
• spracovanie a vystavenie tovaru (merchandising)
• práca s pokladňou
• plnenie cieľových ukazovateľov

• práca v mladom, kreatívnom a flexibilnom kolektíve
• profesionálny a dynamický pracovný tím a prostredie
• motivačné finančné ohodnotenie, súťaže a odmeňovanie najlepších
• vzdelávací program so vstupnými a odbornými školeniami
• zamestnanecké zľavy
• pravidelné zvyšovanie platu raz ročne
• možnosť rýchleho kariérneho rastu
• zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom na veľký záujem žiaľ nie je reálne možné odpovedať každému kandidátovi, preto budeme telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na danú pozíciu.
V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do termínu ukončenia výberového konania považujte prosím výberové konanie za uzavreté, s tým, že na danú pozíciu bol vybraný iný kandidát, ktorý spĺňa všetky nami uvedené požiadavky na danú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Spolu so žiadosťou zasielajte prosím aj súhlas s uschovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti EXIsport, s.r.o. v tomto znení:
"Týmto dávam súhlas spoločnosti EXIsport, s.r.o. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania".

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak ste pozitívne naladená, komunikatívna a dynamická osobnosť s príjemným vystupovaním, tak ste to práve vy, koho hľadáme.
Požadujeme:
• komunikatívnosť a zodpovednosť
• vzťah k športu, trendom a móde
• orientáciu na zákazníka
• skúsenosti z obchodu výhodou (nie sú podmienkou)
• vysoké pracovné nasadenie
• bezúhonnosť

EXIsport je obchodná spoločnosť so šport fashion a športovými potrebami na Slovensku, ponúkajúca široký sortiment športových potrieb a tovarov športovej módy, napĺňajúca svoj zámer byť lídrom vo svojom segmente. Sme na trhu už vyše 15 rokov.
V súčasnosti prevádzkujeme 30 maloobchodných predajní, pričom sa väčšina z nich nachádza v prémiových obchodných centrách po celom Slovensku.
Sme firmou, ktorá mení veci a posúva hranice a chceme pre zákazníkov poskytovať výborné produkty a výnimočný servis.

Chceme byť príkladom úspešnej firmy, ktorej aktivity nepokrývajú iba obchodný rámec, ale ich význam možno považovať za celospoločenský. Pomoc ľuďom v núdzi, pro-ekologické aktivity, podpora mladých talentov, či rôznych humanitne zameraných projektov sú sféry, v ktorých sme vždy boli a budeme aktívni. Cítime povinnosť vrátiť spoločnosti to, čoho bolo dožičené nám.
Naše hodnoty:
• tvoríme zdravý životný štýl
• správame sa ekologicky, cítime zodpovednosť za planétu a naše okolie
• finančná podpora a sponzorstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Opatovská cesta 14
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Urbanová
E-mail: poslať životopis