Pridať inzerát

Odborný referent/ka obchodného oddelenia, správca e-shopu

EXIM - TECH, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Partizánska cesta 76, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 950 EUR/mesiacnástupná mzda podľa skúseností a praxe, výkonnostné prémie už v skúšobnej lehote
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba cenových ponúk.
- spracovanie zákazníckych objednávok, potvrdenia objednávok, komunikácia s odberateľmi.
- objednávanie tovaru u dodávateľov, objednávanie zásob do skladu podľa plánu.
- komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku.
- príjem a výdaj tovaru zo skladu, inventarizácia skladu.
- vystavovanie dodacích listov , faktúr.
- objednávanie dopravy zásielok.
- administratívna obsluha e-shopu, príprava a zmena podkladov pre e-shop.

- byť zamestnancom stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- kvalitné zaškolenie a tréning.
- motivujúce firemné prostredie a dobrý tím.
- stravné lístky v hodnote 4€.

prax na obchodnom oddelení alebo s prácou s e-shopom výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva a elektrotechnika,

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, morálna bezúhonnosť, precíznosť a schopnosť pracovať s číslami a kódmi tovarov bez chýb, zvládanie pracovných úloh pod časovým tlakom, aktívny prístup k riešeniu problémov, samostatnosť, schopnosť rýchlo chápať a učiť sa.
Ovládanie programu WISP je výhodou.

EXIM - TECH s.r.o. je distribučná firma dodávajúca pomoc a riešenia v priemyselnej automatizácii. Dodávame komponenty, poradenstvo a technickú podporu našim zákazníkom, aby ich stroje a zariadenia boli efektívnejšie a spoľahlivejšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Partizánska cesta 456/76
974 01 Banská Bystrica