Pridať inzerát

Samostatný účtovník/administratívny pracovník úradu

Exekútorský úrad - súdny exekútor Mgr. Drahomír Kriváň

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záhradnícka 60, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacbližšie informácie na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme uchádzača na vedenie a komplexné spracovanie podvojného účtovníctva exekútorského úradu + iné administratívne práce v súvislosti s vedením exekučných konaní. Krátke životopisy zasielajte prostredníctvom e-mailu:uradexekutora60@gmail.com.

Náplň práce samostatného účtovníka:
- spracovanie a účtovanie všetkých účtovných dokumentov, vystavovanie faktúr, podávanie daňových priznaní, práca v programe Pohoda.
Náplň práce v administratíve:
- finančné vyúčtovania exekučných konaní (kontrola platieb)
- vyhotovovanie dokumentov v exekútorskom programe a iné administratívne práce úradu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý

Počet rokov praxe

v pozícii účtovníka (v prípade záujemcu bez praxe nutná znalosť podvojného účtovníctva a základné ve
2

samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita

Vykonávanie činnosti na základe zákona NR SR č. 233/1995 Z. z. o súdnych exekútoroch a exekučnej činnosti a o zmene a doplnení ďalších zákonov v znení neskorších predpisov

Adresa spoločnosti

Záhradnícka ul. č. 60
82108 Bratislava