Pridať inzerát

Junior špecialista reportingu

exe, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.od 5,00 eur /hod., budú zohľadnené predošlé skúsenosti a prax
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád čísla a si dobrý/á v exceli? Pridaj sa do nášho exe tímu. Hľadáme Junior špecialistu reportingu, ktorý sa bude spolupodieľať na finančnom reportingu firmy. Ako bonus získaš prehľad o fungovaní atraktívneho IT odvetvia. Exe pôsobí na slovenskom trhu IT už viac ako 30 rokov.

Tvojou náplňou práce a zodpovednosťou bude:
- príprava pravidelných a ad hoc finančných reportov,
- sledovanie a kontrola správnosti údajov zadávaných do systému,
- práca s excelom,
- aktívna spolupráca v rámci finančného tímu a jeho administratívna podpora.

- keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v stredne veľkom tíme progresívnej IT spoločnosti,
- priestor pre vzdelávanie a rast,
- káva a čaj na pracovisku, ovocie,
- teambuildingové podujatia.

Veríme, že Ťa naša ponuka zaujala a vážime si Tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti. Ďakujeme. Všetky osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Čo by si mal mať:
- účtovný background,
- prax v oblasti spracovania dát alebo účtovníctva sú výhodou,
- logické a analytické myslenie, systémový prístup,
- zmysel pre detail, dôslednosť,
- spoľahlivosť.

Neváhaj nám o sebe dať vedieť, ak:
- prichádzaš aktívne s návrhmi,
- nestresujú ťa termíny,
- chceš sa učiť nové veci,
- vítaš prácu v stredne veľkom tíme, kde sa všetci dobre poznajú.

Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov