Manažér precízneho poľnohospodárstva a strojov pre región Západ (Ref. č.: 20200220_STS)

EXATA GROUP, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Orechová Potôň
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMotivačný mzdový systém (čiastka uvedená v inzeráte nie je smerodajná a nezohľadňuje individuálne schopnosti, kvalitu a skúsenosti kandidáta).
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám: Práca v tíme zodpovedného za chod mechanizačného úseku

Agroholding ktorý sa zaoberá rastlinnou a živočíšnou výrobou, hľadá nového kolegu na úsek mechanizácie. Hlavné úlohy:

- Sledovanie strojov cez GPS monitoring
- Sledovanie využívania moderných technológií v strojoch (fyzicky aj cez integrované monitorovacie systémy)
- Práca s programom Skeagis a webové rozhranie Qadra plus
- Zber údajov a ich vyhodnocovanie (spotreba PHM, výkonnosť strojov, prestoje strojov,...)
- Vykonávanie operácií pomocou znalostí v oblasti precízneho poľnohospodárstva
- Tvorba úrodových máp pomocou zariadení v strojoch (precízne poľnohospodárstvo)
- Využívanie úrodových máp v jednotlivých strojoch pri výžive a ochrane rastlín
- Evidencia a vyhodnocovanie spotreby mechanizačneho úseku (ND, PHM)
- Nastavenie rentabilnosti pri prevádzke strojov
- Koordinácia zamestnancov mechanizačného úseku (poľné práce, práce v dielni)
- Riešenie vzniknutých problémov priamo zo zamestnancami, kontrola kvality a výkonu práce zamestnancov
- Úzka spolupráca s úsekom agronómie, živočíšnej výroby a skladového hospodárstva
- Navádzanie stojov pri práci na poli
- Koordinácia pohybu strojov na poli
- Riešenie kancelárskych a praktických poľných úloh

- motivačný mzdový systém (čiastka uvedená v inzeráte nie je smerodajná a nezohľadňuje individuálne schopnosti, kvalitu a skúsenosti kandidáta)
- poskytujeme zázemie v stabilnej spoločnosti
- umožňujeme dlhodobé uplatnenie a rast v rámci holdingu
- poskytujeme priestor na interné kariérne rotácie
- nižšia náročnosť na mentálny stres
- vysoký etický štandard manažmentu aj zamestnancov
- vrcholový manažment nie je neviditeľný, pracuje i v teréne a spolupodieľa na aktivitách a riešeniach v regiónoch
- pracovné nástroje a technológie zodpovedajú požiadavkam súčasnej doby
- otvorenosť a flexibilita vo vzťahu k inováciám v odvetví i v práci zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Práca s moderným strojovým parkom:
- vyše 60 ks samochodných strojov
- vyše 140 ks náradia

Výhody:
- znalosť programu SKEAGIS

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo (mechanizácia, agronómia)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vysokoškolské vzdelanie min. 1. stupna
- technické zameranie, mechanizačné alebo strojnícke
- pozitívny vzťah k poľnohospodárskej technike
- prehlad na trhu poľnohospodárskych technológii
- flexibilnosť
- schopnosť riešiť stresové situácie
- schopnosť riadenia tímu
- dobré komunikačné schopnosti
- slovenský jazyk – aktivne
- anglický jayzk – výhodou
- vodičský preukaz skupiny min. B,T
- zodpovednosť
- organizačné schopnosti, komunikatívnosť
- flexibilita a cieľavedomosť

Spoločnosť EXATA GROUP, a. s. hospodári na 27.300 ha pôdy a ďalej rozširuje výmeru obhospodarovanej pôdy.
Hlavným predmetom činnosti je:
- rastlinná výroba
- živočíšna výroba
- poskytovanie mechanizačných služieb
Venujeme sa diverzifikovanej produkcii klasických plodín, ako aj špecifických plodín náročných na aplikáciu neštandardných technologických postupov. Sme dodávateľom produktov renomovaným výrobcom potravinárskych výrobkov výnimočnej kvality slovenského pôvodu.

Naším mottom je „s láskou k pôde“ – a touto filozofiou sa riadime pri obhospodarovaní pôdy, ktorú spravujeme. Očakávame kandidáta s rovnakým prístupom k svojej práci.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

2066
930 02 Orechová Potôň