Pridať inzerát

Administratívny pracovník

Exact Systems Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac700 €/mesiac + odmeny na základe výsledkov
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívny pracovník na uvedenej pozícii bude zabezpečovať:
- prípravu podkladov pre spracovanie miezd
- vypĺňanie predpripravených zmlúv
- vstupné základné školenie novoprijatým pracovníkom
- zabezpečovanie objednávok kancelárskych potrieb
- administratívne práce podľa pokynov nadriadených
- práca vo Worde a v Exceli (nejedná sa o tvorenie nových súborov, ale o vypĺňanie už existujúcich)

Ponúkame stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti:
- pravidelné školenia
- služobný mobilný telefón
- práca v príjemnom priateľskom kolektíve

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak na pohovor budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí vyhovujú zadaným podmienkam na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti

Skupina Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení (t.j. kontrola kvality – selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov) pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 900 výrobnými závodmi v 13 krajinách. Slovenská spoločnosť je na trhu od roku 2006 so sídlom v Žiline a zamestnáva viac ako 800 pracovníkov vo výrobe.
Využite možnosť online náboru v unikátnej platforme z pohodlia domova. Náborový proces Vám nezaberie viac ako 15 minút. Následne je možné absolvovať online aj vstupné školenie kontrolóra kvality.
Všetky podrobné informácie nájdete na www.exactsystems.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov