Pridať inzerát

Vedúci/ca dopravy

EXACT Invest s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Železničná 714, 911 01 Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacPo uplynutí skúšobnej doby prehodnotenie platových podmienok, pravidelne ročne zvyšovanie mzdy. Bližšie informácie budu poskytnuté na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedanie za bezproblémový chod úseku dopravy.
• Navrhovanie organizačných stratégií pre zvýšenie efektivity dopravy
• Riadenie dopravy a distribúcie tovaru.
• organizovanie prepravy,
- komunikácia s obchodnými partnermi ohľadne termínov nakládok, vykládok tovaru,
- komunikácia so špeditérmi ohľadne nakládok, preclenia a všetko stým spojene,
- riešenie operatívnych situácií s dopravcami,
- monitorovanie pohybu zásielok,
• Riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie vodičov.
• Participácia na výberoch a rozširovaní tímu.
• Analyzovanie vyťaženosti vozidiel, plánovanie trás.
• Sledovanie, kontrola technického stavu vozidiel.
• Sledovanie spotreby pohonných hmôt.
• Analyzovanie a optimalizovanie prevádzkových nákladov.
• Komunikovanie s poisťovňami v prípade vzniku poistných udalostí, zabezpečenie servisu vozidla
• Operatívne riešenie vzniknutých situácií

- u nás máte pracovný pomer na dobu neurčitú
-perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- zvýhodnené ceny na stravovanie, výber z ponuky 3 jedál
- každoročne fixné navýšenie mzdy
- firemne akcie, vianočný večierok, letná grilovačka
- zľava pri nákupe sortimentu

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači na základe vyhovujúceho životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Požadujeme prax na pozícii.

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť
Svedomitosť
Flexibilita
Samostatnosť
Organizačne schopnosti
Vedenie tímu
Odolnosť voči stresu
Prax na pozícii je podmienkou!
Bližšia špecifikácia bude prednesená na osobnom pohovore.

Obchodno-distribučná spoločnosť zaoberajúca sa predajom drogériového tovaru a čistiacich prostriedkov.