Pridať inzerát

Vodič-distribučnej spoločnosti

EXACT Invest s. r. o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 160 EUR/mesiac-Ponúkame Vám nástupnú mzdu na pozíciu: 1000€ - ​Príplatky za pracovné podmienky 80€ - Mesačné ohodnotenie podľa výkonu do 80€
  • Termín nástupu: 01.06.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru (hygienické potreby, kozmetika, upratovacie potreby, gastro potreby)
- nakladanie a vykladanie tovaru pri rozvoze
- komunikácia so zákazníkmi
- preberanie hotovosti od zákazníkov za tovar
- odovzdávanie relevantných informácií nadriadenému o zákazníckych potrebách
- starostlivosť o pridelené vozidlo (čistota auta, sledovanie technického stavu vozidla, hlásenie prípadných porúch)

-Ponúkame Vám nástupnú mzdu na pozíciu: 1000€
- Príplatky za pracovné podmienky 80€
- Mesačné ohodnotenie podľa výkonu do 80€
- U nás máte pracovný pomer na dobu neurčitú
-Perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej spoločnosti
- zľava pri nákupe sortimentu

V prípade, ak Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis emailom.
Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

Požadujeme prax na pozícii.
3

- vodičský preukaz typu C
- bezúhonnosť - čistý register trestov
- prax s rozvozom - výhodou
- flexibilita
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
-vysokú orientáciu na zákazníka
- samostatnosť
- zodpovedný prístup k práci
- tímového ducha

Obchodno-distribučná spoločnosť zaoberajúca sa predajom drogériového tovaru a čistiacich prostriedkov.

Adresa spoločnosti

Ďurgalova 2
831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto