Pridať inzerát

Geodet ve Švédsku

Exact Control System a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Švédsko (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 60 000 Kč/měsícmzda uvedena v čistém (netto)
  • Termín nástupu: dle dohody

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost EXACT CONTROL SYSTEM nabízí práci v zahraničí na krátkodobé a dlouhodobé projekty.

Náplň práce:
• geodezie na stavbách – tunely, silnice, železnice, doly, pozemní stavby

Požadujeme:
• samostatnost, aktivitu, komunikativnost
• znalost angličtiny - samostatná komunikace na projektu
• znalost práce s geodetickými přístroji a CAD softwarem – výhodou
• praxe z inženýrské geodézie – výhodou
• řidičský průkaz na osobní automobil (skupina B)
• CV v anglickém jazyce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zaškolení a podpora dalšího vzdělávání (sken, dron, programování, švédština, apod)
• možnost přípravných lekcí angličtiny zdarma předem i v průběhu
• zajištění ubytování, dopravy a pojištění
• odpovídající finanční ohodnocení
• možnost práce s moderními geodetickými technologiemi na různorodých projektech na území celé Evropy
• samostatnou a zodpovědnou práci
• práce v rozvíjejícím se skandinávském koncernu
• ubytování: v bytech nebo řadových domcích, ne na ubytovnách.
• práce na HPP – po-pá (smlouva s českou firmou)
• práce ve městech (Stockholm, Malmö, Kiruna) i v severské přírodě
• do budoucna možnost práce na dalších zahraničních zakázkách ( www.controlsystem.ca, www.exactstreet.com, www.navvis.com )

Informace o náboru

Zaujala vás naše nabídka? Zašlete nám své CV v anglickém jazyce, děkujeme. Budeme se těšit na vaše odpovědi!

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

geodézie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Naše společnost poskytuje kompletní řešení a služby pro investory, zhotovitele, stavební firmy, architekty a projektanty, pro správce a veřejnost v oblasti
geodézie
pokročilého sběru a zpracování dat
inženýrsko-investorské činnosti
informačního modelování (BIM)
robotizace oprav povrchů komunikací
mapování a dokumentace budov

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců